Horoskoop

JÄÄR – Tänane päev muudab sind rõõmsameelseks ja muretuks. Püüad leida inimestega kontakti ja tõenäoliselt õnnestub see sul väga hästi.
SÕNN – Tänu oma rõõmsameelsusele ja optimismile oled oodatud igasse seltskonda. Võimalik, et tood pingelistesse olukordadesse lahenduse.
KAKSIKUD – Tänane päev muudab sind nostalgiliseks ja emotsionaalseks. Võimalik, et tunned vajadust helistada mõnele vanale tuttavale.
VÄHK – Planeediseisud annavad sulle hea võimaluse enesega tööd teha. Võimalik, et aset leiab mõni ebameeldiv juhtum.
LÕVI – Otsid oma ellu vaheldust. Võimalik, et kulutad rohkem raha kui muidu. Hea päev väiksemate ümberkorralduste tegemiseks.
NEITSI – Täna võib olla sul raskusi enese selgelt ja konkreetselt väljendamisega. Samas on hea päev lugemiseks, õppimiseks ja omaette mõtisklemiseks.
KAALUD – Kipud veidi taktitundetu olema. Sa ei soovi loomulikult midagi halba, kuid teised inimesed võivad siiski solvuda.
SKORPION – Sinu ettevõtmised võivad täna isegi paremini sujuda, kui planeerinud oled.
AMBUR – Oled ülitundlik igasuguse survestamise suhtes. Püüa vältida olukordi, kus keegi võiks sinult midagi oodata või nõuda. Võta aega enese jaoks.
KALJUKITS – Valitseb oht petiste ohvriks langeda. Püüa olla otsustav ja enesekindel. Pea meeles oma õigusi ja ära lase endale pähe istuda.
VEEVALAJA – Sinu romantilised tunded võivad leida positiivset vastukaja. Suureneb tõenäosus, et su majanduslik olukord hakkab paranema.
KALAD – Täna hakkavad rahaasjad laabuma. Võimalik, et saad mõnelt kogenud inimeselt häid nõuandeid.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email