Horoskoop

JÄÄR – Oled pelglik ja umbusklik. Sul on tavalisest raskem teha teistega koostööd.
SÕNN – Hoiad omaette. Sa pole eriti seltskondlik, kuid võid siiski sattuda olukorda, kus pead inimestega suhtlema.
KAKSIKUD – Sind on lihtne segadusse ajada. Kui peaksid juhuslikult mõne otsuse langetama, siis ole tähelepanelik ja pööra tähelepanu ka detailidele.
VÄHK – Tänane päev võib tuua sinu ellu temperamentseid ja aktiivseid inimesi, kes sind mingil põhjusel täiesti endast välja viivad.
LÕVI – Tunned vajadust kodust välja saada ja mõneks ajaks ära sõita. Suureneb vajadus olla iseseisev ja vaba.
NEITSI – Oled tavalisest optimistlikum ja lähened kõigele loominguliselt. Sinu trumbiks on spontaansus. Head suhted lastega.
KAALUD – Oled täna emotsionaalselt vastuvõtlikum kui tavaliselt. Võid kergesti haiget saada, kuid õnneks on sama lihtne sulle ka rõõmu valmistada.
SKORPION – Võid avastada täna endas soove, mille olemasolust sul siiani vaid ähmane ettekujutus oli. Aktiviseeruvad müstilist laadi tunded ja huvid.
AMBUR – Suudad täna enda eest rohkem seista ja julged ka oma arvamust teistele välja öelda. Hea päev läbirääkimisteks – sind võetakse tõsiselt.
KALJUKITS – Kipud partneri üle võimutsema. Sul on raske leppida sellega, et kellelgi võiks olla sinu omast erinev arvamus.
VEEVALAJA – Otsid täna suhtlust eelkõige nendega, kellega saad millestki müstilisest ja esoteerilisest rääkida. Suureneb vajadus ekstreemsuste järele.
KALAD – Oled tavalisest emotsionaalsem, kuid peaksid meeles pidama, et tähtsaid otsuseid pole mõtet langetada lähtudes tunnetest.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email