Tätte kontserdile pileteid veel jagub (1)

Kahe nädala pärast Kaali järvel toimuvale Jaan Tätte kontserdile on pileteid veel saada, kuid päris viimaseks päevaks ei tasuks pileti muretsemist siiski jätta.

“Ma ei taha üldse paanikat külvata, aga selles mõttes võib tekkida viimasel päeval üllatus, et ei saagi minna. Oletame, et 17. augustil on halb ilm ja kõik tahavad 18-ndal tulla, ent siis võib juhtuda, et ei saagi,” ütles Jaan Tätte kontserdi produtsent Aarne Valmis, kelle sõnul on mõlemaks päevaks pileteid müüdud 600–700 ringis.

Valmis kinnitas, et korraldusliku poole pealt sujub kõik. Sel laupäeval on nad valgus- ja helitehnikuga proovimas põnevaid valguslahendusi, mida kontsertidel näha saab. Samuti paneb kontserdile väga suurt rõhku Jaan Tätte ise.
“Tema jaoks on need kaks kontserti tähtsamad, kui tavaliselt on olnud. Harjumatu koht ja üle pika aja rahva ees ning päris palju uusi lugusid,” tähendas Valmis, lisades, et oktoobris hakkab Tätte salvestama uut plaati, mis peaks poelettidele jõudma novembris.

Küsimusele, kuidas olukord siis lahendatakse, kui ilm kipub sajuseks, vastas Aarne Valmis, et seenevihma elame me kõik üle, aga kui kallab ikka nagu ämbrist, siis tuleb kontsert teisele päevale ümber tõsta. Mis on aga samas keeruline neile, kes tulevad mandrilt. Kõige rohkem kardab produtsent aga seda, et sääski on palju ja Jaanil on raske laulda.
“Aga loodame siiski, et tuleb selline kordumatu ja ainulaadne kontsert, mida iga päev ei näe, kuna tollel kohal ja Jaanil endal on selline heas mõttes müstiline võlu,” sõnas Valmis.

Jaan Tätte laulude kontsert algab nii 17. kui ka 18. augustil kell 21.

Print Friendly, PDF & Email