Takso sattus avariisse (1)

Foto: Lääne Päästekeskus

Neljapäeva õhtul põrkas Kuressaares Tallinna tänaval kokku kaks sõiduautot. Üks juhtidest tuli autost välja lõigata ja kiirabi viis ta haiglasse.

“Politsei on kindlaks teinud, et mõlema sõiduki juhid olid kained, turvavarustusega nõuetekohaselt kinnitatud ja omasid juhtimisõigust,” ütles Saarte Häälele politsei- ja piirivalveameti pressiesindaja Hedy Tammeleht, lisades, et nii liiklusõnnetuse põhjus kui ka täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Politseile teatati 2. augustil kell 23.30, et Kuressaares Tallinna tn 45 maja juures on kokku põrganud kaks autot. Kesklinna poole liikunud sõiduauto Toyota, mida juhtis 38-aastane Tiina, põrkas sirgel teelõigul kokku Kuivastu maantee suunas sõitnud Fordiga, mida juhtis 46-aastane Piret. Avariipaigast toimetati Kuressaare haiglasse Toyota juht.

“Päästjad lõikasid ühe vigastatu avariilisest autost välja, võtsid süttimisohu vältimiseks lahti autode akujuhtmed ja puhastasid tee liikluseks,” ütles Lääne päästekeskuse kommunikatsioonijuht Viktor Saaremets.
MTÜ Kuressaare Takso juhatuse esimees Rando Kaubi ütles, et on küll teadlik, et takso sattus avariisse, kuid õnnetuse asjaoludega ta täpsemalt kursis ei ole.

Print Friendly, PDF & Email