Horoskoop

JÄÄR – Täna muutud eriti kangekaelseks. Ajad oma joru ka siis, kui juba isegi aru saad, et tegelikult pole sul õigus. Väldi mõttetuid vaidlusi!
SÕNN – Võid kokku puutuda tormakate ja impulsiivsete inimestega. Tunnetad tavalisest teravamalt, et sinuga püütakse manipuleerida või sind kamandada.
KAKSIKUD – Täna võid leiutada midagi uut ja originaalset. Sinu ideed on üsnagi praktilised ja kergesti teostatavad.
VÄHK – Oled täna teiste inimeste vastu tähelepanelikum ja arvestad nendega rohkem kui tavaliselt. Samas kipud olema liiga sentimentaalne ja kurvameelne.
LÕVI – Võimalik, et tunned täna ootamatut soovi võtta ühendust mõne vana tuttavaga, kellega sa juba pikka aega suhelnud pole.
NEITSI – Väga võimalik, et sul tuleb täna arendada koostööd inimestega, kes püüavad sulle iga hinna eest oma ideid peale suruda.
KAALUD – Ihkad täna lõbutseda ja oma kaaslasi üllatada. Sinu fantaasia on täna vägagi lennukas.
SKORPION – Võid kokku puutuda tujukate ja vaidlushimuliste inimestega. Suhtu neisse huumoriga.
AMBUR – Täna varitseb oht sattuda kergesti konfliktidesse. Lased end tühistest asjadest häirida ja näitad seda ka välja. Püüa leida mõni meeldiv tegevus.
KALJUKITS – Ole täna valmis selleks, et sinu päevaplaan pööratakse täielikult pea peale. See võib olla tingitud välisest sekkumisest, kuid samahästi ka sinu oma süü.
VEEVALAJA – Tunned vajadust lõhkuda väljakujunenud arusaami ja kivistunud seisukohti. Püüa vältida agressiivset suhtumist.
KALAD – Sul võib tekkida raskusi loogilise mõtlemisega. Tähtsustad üle asju, mis seda ei vaja. Hea päev loominguliseks tegevuseks.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email