Kuhu minna

REEDE, 29. juuni

KINO
Divas kl 18 komöödia “Diktaator”. Alla 14-a keelatud. Pilet 4 €.

ÜRITUS
Veski trahteri õuel kl 19 naisrühm Kadrid.

TANTS
Divas DanceFight@Night. Parimat tantsumuusikat laseb DJ Peeter Kukk.
Kodulinna lokaalis DJ Alver Raaper.
Ööbiku klubis Staarikas Ööbik: Ott Lepland live. Esmakordselt “16+ pidu” Ööbikus.
Club Privilege’is Pirados esitleb: üritustesari “Comrados”. Tänavamuusika raskekahurvägi paugutab kodumaa lavadel.
Kapteni kõrtsis ansambel Kontrast.


LAUPÄEV, 30. juuni

KINO
Diva suletud.

KONTSERT
Veski trahteri õuel kl 19 naisrühm Marleen.
Muhumaal Põitse külas Uuekopli talu õue peal kl 20 väike videvikukontsert. Esineb Legshaker. Pilet 5 eurot.
Arensburgi Päikeseterrassil kl 20 Draamateatri kitarristid koos Weekend Guitar Trioga. Weekend Guitar Trio ja Draamateatri kitarristide erakordsel kontserdil ühendavad professionaalsed kitarristid oma väed professionaalsete näitlejatega, et esitada võrratut kitarrimuusikat – nii omaloomingut kui ka maailmaklassikat. Weekend Guitar Trio koosseisus Robert Jürjendal, Tõnis Leemets ja Mart Soo alustas tegevust 1993. aastal. Ansambel esitab ja loob omanäolist nüüdismuusikat, mis on sünteesitud minimalismist, džässielementidest, etnost, rokist ja improvisatsioonist. WGT-ga ühinevad Eesti Draamateatri näitlejatest kitarristid Mait Malmsten, Margus Prangel, Märt Avandi, Raimo Pass ning kontserdile annab veelgi sära juurde kitarrivirtuoos Indrek Kruusimaa. Pilet 16 eurot. Lisainfo, piletite ostmine ja laudade broneerimine tel 45 24 707 ja restoran@arensburg.ee. Laua saab broneerida ainult pileti olemasolu korral.
Leisi laululaval kl 20 heategevuslik kontsert Leisi vabatahtliku päästekomando toetuseks. Esineb rahvatantsurühm Uppsar. Kaasa löövad Leisi keskkooli 3. klassi tantsulapsed. Muusikalisi vahepalu esitab lõõtsamees Ain Hannus. Kontsert on tasuta. Oodatud on annetused Leisi vabatahtliku päästekomando toetuseks. Uppsarite tantsurühma juhendavad Märt Agu ja Eneli Rüütli.

ÜRITUS
Ruhnus kirikute juurest kl 17.30 rongkäik tantsuplatsile, kus esinevad Kuljus ja Tarbatu. Õhtu jätkub simmani, lõkke ja toreda seltskonnaga. Tasuta.

TANTS
Divas Shot that party. Šotid šeigib kuumaks DJ Lillimägi.
Ööbiku klubis DJ Aivar Havi.

SPORT
Kõljala talli juures kl 11 ratsavõistlus – Saarte karikavõistlused takistussõidus. Kavas võistlusalad kõrgustega 50 cm kuni 110 cm.
Nasva staadionil kl 11 Saaremaa valdade XX suvemängude jalgpalliturniir. Osaleb kümme valda. Läbi viib Saaremaa JK aaMeraaS.


KONTSERDI EELTEADE

Esinevad Margus Vaher ja Kuressaare linnaorkester
Pühapäeval, 1. juulil on kõik muusikasõbrad oodatud pargi kõlakotta Kuressaare linnaorkestri kontserdile. Tasuta kontsert algab kell 18.
Kui varasematel suvedel on linnaorkestri solistid olnud Maria Väli, Marvi Vallaste, Liisi Koikson, Vello Orumets, Meribel Müürsepp ja Aare Saal, siis seekord esineb koos Kuressaare muusikutega Margus Vaher.
Suvemuusika kontsertkava oleme koos kontsertmeister Karlis Saarega igal hooajal hoolega ette valmistanud. Nii ka 15-ndal tegutsemisaastal. Repertuaar on meeleolukas – “Saaremaa valsist” džässmuusika standarditeni, vahele filmimuusikat, dixieland’i, bluusi ja popmuusika töötlusi.
Ehedat puhkpillisaundi rikastame seekord elektriklaveri (Mihkel Männa), kontrabassi (Mihkel Koppel) ja elektrikitarriga (Toomas Tang).
Olenemata ilmast, garanteerivad Margus Vaher ja orkestrandid publikule positiivse energialaksu!
Oleme tänulikud Eesti Kultuurkapitali Saaremaa ekspertgrupile, kes on MTÜ Kuressaare Linnaorkester projekte positiivselt hinnanud ja toetanud.
Suvemuusika kontsert pargis saab teoks koostöös Kuressaare Kultuurivaraga.

Matis Männa

Print Friendly, PDF & Email