Horoskoop

JÄÄR – Kaldud täna kõike liiga tõsiselt võtma ja näed kõikjal mingit müstilist tagamõtet. Sul on raske mõttekaaslasi leida.
SÕNN – Võimalik, et satud seltskonda, kus räägitakse teemadel, mis sulle ei meeldi. Jää iseendaks, kuid väldi provotseerimist.
KAKSIKUD – Täna võivad tunda anda tervisehädad, mis on tingitud üleväsimusest ja pingutusest. Võta puhkust.
VÄHK – Täna valitsevad eelkõige rahulikud meeleolud. Suudad ka pingelistes olukordades rahulikuks jääda. Hea aeg finantstehinguteks ja kodutöödeks.
LÕVI – Kipud silmi kinni pigistama, kui peaksid olema kriitiline. Otsid täiuslikkust, kuid probleemide eitamisega sa selleni ei jõua.
NEITSI – Võimalik, et tunned end kaaslaste poolt ahistatuna. Suhted kipuvad teravaks minema eelkõige siis, kui hakkad oma arvamust teistele peale suruma.
KAALUD – Täna pakuvad sulle huvi kõikvõimalikud müstikaga seotud teemad. Kipud unistama ja tööasjadele käega lööma.
SKORPION – Nüüd aktiviseeruvad energiad, mis sunnivad sind ennast tõestama ja kaaslastele väljakutseid esitama. Võid sattuda sõnasõtta.
AMBUR – Oled täna aktiivses ja ettevõtlikus meeleolus. Võimalik, et satud olukorda, kus pead olema juht ja otsustaja. Partnerluses kipud domineerima.
KALJUKITS – Planeediseisud pakuvad häid väljavaateid aladel, kus pead kasutama loomingulisust ja intuitsiooni. Käitud tavalisest spontaansemalt.
VEEVALAJA – Hakkad otsima kaaslaste seast inimesi, kellega saaksid filosofeerida. Vajad mõttekaaslast rohkem kui varem. Hea aeg kirjutamiseks.
KALAD – Oled romantiliselt meelestatud, samas võid olla liiga emotsionaalne ja haavatav.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email