Reet Linna tuli saartele “Prillitoosi” tegema (7)

Reet Linna käis oma meeskonnaga esmaspäeval ja teisipäeval Hiiumaal ning kolmapäeval Saaremaal, et salvestada saateid “Prillitoosi” sügishooajaks.

“Sügiseks töötame ette,” avas Reet Linna Kadi raadio saates “Keskpäev” Hiiu- ja Saaremaa külastamise tagamaid. Hiiumaalt saadi neli-viis lugu, mis on tema sõnul juba valmis. Saaremaal avastas Linna Sakla raadiomuuseumi, millest tuleb elustiililugu, ning ka tänavusest aasta emast on pikemat lugu oodata.

Reet Linna on “Prillitoosi” saatejuht 2011. aasta sügisest. Saade on pärast tema tulekut muutunud ning vaatajad on tema sõnul tehtud muudatustega rahul. Linnal on soov kujundada “Prillitoosist” koguperesaade. Mitmed alla kahekümnesed noored on Linna sõnul välja toonud, et saatest saab häid nippe ja nõuandeid.

“Väga meeldib neile tervis ja meeldib toit ja tervislik toitumine,” märkis saatejuht Linna. Suurt huvi tuntakse ka kunagiste kuulsuste vastu. Rõõm on näha endisi lemmikuid jagamas oma mälestusi ja olulisemaid hetki elust.
Saadet tehakse Reet Linna kodus, mis annab “Prillitoosile” hoopis teise hingamise, sest tegemist pole kunstlikult üles ehitatud telestuudioga. “Paljusid asju teen ma ja katsetan ka ise,” tähendas Linna. Ta lisas, et see loob vaatajaga isiklikuma sideme, kui vaataja näeb, et saatejuht on ikkagi inimene – mõnikord õnnestub kõik, aga teinekord mitte.

Reet Linna rääkis, et midagi talle endale vastumeelselt ta ei kajasta, oluline on eelkõige isiklik sümpaatia või huvi teema vastu. “Ma teen saateid asjadest, mis mulle endale huvi pakuvad. Saarte Hääle küsimusele, millal teda uuesti Saaremaale on oodata, jäi ta paraku vastuse võlgu. “Ma ei tea, millal ma täpselt tulen, aga kindlasti tulen,” lubas Reet Linna.

Print Friendly, PDF & Email