Horoskoop

JÄÄR –  Oled täna äärmiselt mõjutatav. Hinda ennast rohkem ja tegutse enesekindlamalt. Saad hakkama küll!
SÕNN – Püüa märgata inimesi enda ümber. Võimalik, et saad neilt nii mõnegi kasuliku idee.
KAKSIKUD – Märkad täna oma üllatuseks, et sinuga arvestatakse rohkem, kui sa seda lootnuks. Hea koostöö ja arengu aeg.
VÄHK – Oled täna liiga nõudlik ja tunned seetõttu kerget rahulolematust kõige ja kõigiga. Vähenda oma kõrgeid nõudmisi, tunne rõõmu lihtsatest asjadest!
LÕVI – Täna suureneb huvi tõsiste teemade ja filosoofia vastu. Sa ei lepi pealiskaudsete selgitustega ja püüad iga hinna eest jõuda asja tuumani.
NEITSI – Võid tunda tüdimust oma tavalisest harjumuspärasest elust. Hakkad alateadlikult otsima uusi võimalusi ja seiklusi.
KAALUD – Täna on hea päev võtta ette midagi huvitavat. Planeediseisud soosivad uute maade avastamist, uute ideede rakendamist ja reisimist.
SKORPION –  Oled muretu ja optimistlik. Tunned tõmmet pidutseda ja seltskonnalõviks hakata. Sinu ideed on täna loomingulised.
AMBUR – Täna oskad näha asju erinevatest vaatevinklitest. See teeb suhtlemise teistega lihtsamaks.
KALJUKITS – Tunned suurenenud vajadust läheduse ja soojuse järele. Ilu, harmoonia ja turvatunne muutuvad eriti tähtsaks. Hea aeg kodukaunistamiseks.
VEEVALAJA – Täna koondub su tähelepanu peamiselt suhetele partneriga. Igasugune koostöö peaks ladusalt sujuma. Oled hea kuulaja.
KALAD – Tänane päev võib tuua armuseiklusi. Oled meelestatud romantiliselt ja ootad midagi originaalset. Samas kipud veidi laisk olema.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email