Horoskoop

JÄÄR –  Oled täna praktiline ja asjalik ning väga töökas. Ent kui keegi püüab sind tagant kiirustada, võib kõik pooleli jääda.
SÕNN – Nüüd on hea aeg tegeleda asjadega, mis on oma järjekorda oodanud juba mõnda aega. Vaata tähelepanelikult üle oma vajadused.
KAKSIKUD – Võimalik, et avastad täna endalegi ootamatult, et tahad olla täiesti üksi ja sõltumatu. Nüüd ongi hea aeg iseseisvaks tegutsemiseks.
VÄHK – Sa pole eriti seltskondlik, kuid inimesed sinu ümber ei taha seda mõista. Hea aeg intellektuaalsemat laadi suhtluseks.
LÕVI – Sinu emotsionaalne tasakaal on täna üsnagi paigas. See on kindlasti kasulik juhul, kui plaanid pidada mingit sorti läbirääkimisi või sõlmida lepinguid.
NEITSI – Hõljud oma maailmas ja igasugune koostöö on raskendatud. Võid ühel hetkel avastada, et oled reaalsest maailmast totaalselt eraldunud.
KAALUD – Sinu meeleolud kipuvad nostalgiliseks. Tuletad meelde vanu aegu või külastad paiku, millega oled mingil eluperioodil tihedalt seotud olnud.
SKORPION –  Oled täna tavalisest impulsiivsem ja ehk ka närvilisem. Enese väljaelamine on sinu tervisele kasulik, kuid see ei pruugi teistele meeltmööda olla.
AMBUR – Kipud oma probleemidele lähenema suure ringiga selle asemel, et otsida lahendust siitsamast.
KALJUKITS – Võiksid endale lubada mõne väikese naudingu. Hea päev iluprotseduurideks ja lõbusaks seltskonnaeluks.
VEEVALAJA – Väldi tahumatut ja agressiivset käitumist ning hoolimatut suhtumist kaaslastesse.
KALAD – Päevakorda kerkivad rahaprobleemid. Kuid ära lase tujul langeda. Hea päev intellektuaalseks tegevuseks.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email