Kuhu minna

TEISIPÄEV, 19. juuni

KINO
Divas kl 18 joonisfilm “Vahva sõdur Švejk”. Pilet 4 €.

TEATER
Kärla rahvamajas kl 20 Kärla valla näiteringi 2. esietendus “Mats von Kartohvel”. Pilet 3 €, müügil enne etendust kohapeal.

ÜRITUS
Aavikute majamuuseumil täitub 20 aastat avamisest. Sünnipäeval avatakse muuseum kõigile huvilistele kella 11-st terveks päevaks tasuta külastamiseks. Kogu päeva vältel on külastajatel võimalik proovile panna oma teadmisi Johannes Aaviku keeleuuenduslikust pärandist, täites selleks vastavaid töölehti. Kl 16 algab vestlusring, kus muuseumi saamisloost on lubanud kõnelda Endel Püüa, Johannes Aaviku seniavaldamata ülestähendusi tutvustab Olavi Pesti ning oma kokkupuudetest Joosep Aavikuga räägivad Ingrid Jõelaid ja Laine Sepp. Üritusele loob muusikalise raamistiku Kuressaare muusikakooli õpilaste Eva Aarnise ja Karl Jõgi viiuliduo. Vestlusringi on oodatud osalema kõik need, kel on midagi meenutada, öelda ja arvata Johannes ja Joosep Aaviku tegevuse ja pärandi kohta.
Kuressaare kultuurikeskuses kl 15–20 doonoripäev. Olete oodatud!
Kuressaare päevakeskuses kl 14 jaanituli. Muusikaline etteaste Kärt Männalt ja Sandra Kahult. Tantsivad Margit Kallas ja Martin Õisnurm. Tantsuks mängib Mihkel Mereäär. Päeva juhib Tiiu Villsaar. Päevakeskus kostitab kringli ja kohviga.
Valjalas kl 18 metsamatk-ellujäämisõpetus. Kogunemine vallamaja parklas. Ühiselt liigutakse maalinna terviserajale, kus märgitud punktides jagatakse teadmisi, kuidas metsas erinevates riskiolukordades toime tulla. Ürituse viivad läbi Kaitseliit ja naiskodukaitse. Peakorraldaja Anne Auväärt, tel 52 09 096.
Arensburgi hotelli Päikeseterrassil kl 20 Stand Up Comedy Estonia etendus “English Comedy Night Kuressaare”. Pärast väga edukat kevadtuuri tuleb Stand Up Comedy Estonia taas Saaremaale, seekord uue esmaklassilise etendusega inglise keeles. Üles astuvad: Stewart Johnson (USA), Keiu Kriit (Eesti), Janika Maidle (Eesti) ja erikülalisena Anders Stjernholm (Taani). Õhtut juhib Louis Zezeran (AUS). Pilet 10 €, õpilastele/üliõpilastele 8 €. Piletid müügil Piletilevis. Kohtade broneerimine tel 45 24 707 ja restoran@arensburg.ee .

SPORT
Kuressaare Titerannas kl 18.15 Credit 24 suvevolle etapp.

KOLMAPÄEV, 20. juuni

KINO
Divas kl 18 joonisfilm “Vahva sõdur Švejk”. Pilet 4 €.

ÜRITUS
Kuressaare kultuurikeskuses kl 13–18 doonoripäev. Head inimesed, olete oodatud!
Valjalas jalgrattaretk. Algab kl 18 Kallemäe ristist. Kl 22 Kungla sadamas öökino.

NÄITUS
Kuressaare Raekeldris “Arvo Kasesalu 12 tooli”. Toolide näitusmüük. Avatud T–R kl 10–17; L kl 10–15.

SPORT
Kaarmal kl 18 Kaarma linnuse jooks. Stardid Kaarma kooli õuest. Põhijooksu start kl 19.30. Info: www.saaresport.ee ja tel 55 641 605.

TANTS
Divas Viva la diva. DJ Kallaste.

KONTSERDI EELTEADE

Neljapäeval, 28. juunil algusega kl 20 teevad Arensburgi Päikeseterrassil head elavat muusikat Silja Litvinova ja Heiko Liiv. Sissepääs tasuta! Lisainfo ja laudade broneerimine tel 45 24 707 ja restoran@arensburg.ee.
Laupäeval, 30. juunil Arensburgi Päikeseterrassil kl 20 Draamateatri kitarristid koos Weekend Guitar Trioga. Weekend Guitar Trio ja Draamateatri kitarristide erakordsel kontserdil ühendavad professionaalsed kitarristid oma väed professionaalsete näitlejatega, et esitada võrratut kitarrimuusikat – nii omaloomingut kui ka maailmaklassikat. Weekend Guitar Trio koosseisus Robert Jürjendal, Tõnis Leemets ja Mart Soo alustas tegevust 1993. aastal. Ansambel esitab ja loob omanäolist nüüdismuusikat, mis on sünteesitud minimalismist, džässielementidest, etnost, rokist ja improvisatsioonist. WGT-ga ühinevad Eesti Draamateatri näitlejatest kitarristid Mait Malmsten, Margus Prangel, Märt Avandi, Raimo Pass ning kontserdile annab veelgi sära kitarrivirtuoos Indrek Kruusimaa. Pileti hind 16 eurot. Lisainfo, piletite ostmine ja laudade broneerimine tel 45 24 707 ja restoran@arensburg.ee. Laud broneeritakse ainult pileti olemasolul.

Print Friendly, PDF & Email