Horoskoop

JÄÄR –  Tõenäoliselt jõuad täna arusaamisele, et on aeg puhata, lõõgastuda ja unustada argimured.
SÕNN – Sinu jaoks on tähtsad perekond, kodu ja kohustused lähedaste ees. Võimalik, et sinu poole pöördutakse abipalvega.
KAKSIKUD – Nüüd on uue elujõu ja energia saamise aeg. Leia võimalus puhkamiseks ning meeldivateks ja inspireerivateks suheteks.
VÄHK – Täna on hea päev öelda välja oma tegelik arvamus. Siiski püüa seda teha võimalikult taktitundeliselt. Siis mõistetakse sind paremini.
LÕVI – Täna avalduvad eelkõige sinu diplomaadiomadused. Samas võid mõjuda silmakirjalikuna, mistõttu tõsistest suhetest ei tule midagi välja.
NEITSI – Püüa olla täna veidi avatum ja seltskondlikum. Sa ei pea tingimata kõikide probleemidega üksinda hakkama saama. Võta kuulda sõprade soovitusi.
KAALUD – Kipud täna olema veidi melanhoolne ja nukker, kuid väldi üksinda norutama jäämist ja alkoholi. Sa ei suuda täna olukorda reaalselt hinnata.
SKORPION – Kaldud kõikvõimalikke ebameeldivusi liialt südamesse võtma ja probleeme ületähtsustama.
AMBUR – Täna saad sa inspiratsiooni eelkõige inimestelt, kellel on huvitav kultuuriline taust. Hea päev reisile minekuks.
KALJUKITS – Oled kärsitu ja kipud langetama rutakaid otsuseid asjade osas, millega peaksid veidi ootama.
VEEVALAJA – Oled häälestatud romantikalainele. Väljendad oma tundeid kompleksivabalt ja võimalik, et köidad sellega nii mõnegi inimese tähelepanu.
KALAD – Oled energiline ja innukas. Hästi laabuvad kõikvõimalikud asjaajamised ja suhtlemist nõudev tegevus. Võid saada ootamatuid pakkumisi.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email