Horoskoop

JÄÄR –  Kui sul avaneb võimalus enesetäienduseks või millegi täiesti uue õppimiseks, ära jäta seda võimalust kasutamata. Ole valmis ka katsumusteks!
SÕNN – Võta vastu kõik huvitavad ja vähegi reaalsed pakkumised. Pane ennast proovile ja ole julge.
KAKSIKUD – Kipud täna käituma vastuokslikult. Kord oled emotsionaalne ja avameelne, siis jällegi endassetõmbunud. Püüa leida sisemine tasakaal.
VÄHK – Oled täna aldis kõikvõimalikele ahvatlustele ja kipud seetõttu oma kohustusi unustama. Kui tahad pidutseda, siis võta selleks eraldi aega.
LÕVI – Nüüd oleks targem aeg maha võtta, selle asemel et pihik lõhki pingutada. Võta aega, tegelemaks meeldivate asjadega.
NEITSI – Täna on hea päev sisemiste protsesside käima lükkamiseks. Püüa olla väga tähelepanelik selle suhtes, mida sisemiselt vajalikuks pead.
KAALUD – Sulle kurdetakse isiklikke muresid või küsitakse laenu. Mõjud turvalise ja usaldusväärsena, kuid ära lase end energiast tühjaks tõmmata.
SKORPION – Võimalik, et saad avaliku kiituse osaliseks ja sind tõstetakse esile. Tõenäoliselt tunned end nagu kala vees.
AMBUR – Ootad täna rohkem kui tavaliselt teiste heakskiitu ja tähelepanu. Tegelikult tuleneb see sinu sisemisest ebakindlusest ja soovist olla armastatud.
KALJUKITS – Täna aktiviseerub sinu empaatiavõime ja tahad olla teistele kasulik ja vajalik. Samas vajad ka ise inimlikku lähedust.
VEEVALAJA – Hea päev puhkamiseks, omaette olemiseks ja kodusteks tegemisteks. Sinu materiaalne olukord paraneb.
KALAD – Oled täna avatud ja rõõmsameelne. Naudid head seltskonda ja põnevaid ettevõtmisi.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email