Horoskoop

JÄÄR – Võimalikud on pinged, mis seotud seksuaalsuse ja romantikaga. Kipud täna veidi  taktitundetu olema. Pööra oma partnerile rohkem tähelepanu!
SÕNN – Võimalik, et satud olukorda, kus pead suhtlema inimestega, kelle seltsis tunned end veidi ebamugavalt. Ilmuta kavalust.
KAKSIKUD – Tänane päev peaks su ellu tooma stabiilsust ja materiaalset heaolu. Ole valmis perekondlikeks ja koduga seotud üritusteks. Hea aeg lastega tegelemiseks.
VÄHK – Kui sul on hiljuti mõni ettevõtmine luhtunud, siis nüüd on hea võimalus päästa, mis päästa annab. Võimalik, et leiad endale mõne hea abilise.
LÕVI – Tänane päev võib tuua positiivset selgust kõiges selles, mis on siiani selgusetu olnud.
NEITSI – Tunned end täna veidi ebakindla ja seetõttu ka ohustatuna. Püüad seda kompenseerida välise jäikuse ja kangusega, kuid ära üle pinguta.
KAALUD – Võid sattuda seiklustesse ja kogeda midagi sellist, mis muudab sinu arusaamu elust ja sinu rollist maailmas. Hea aeg muudatuste tegemiseks.
SKORPION – Sobiv aeg aja jooksul tekkinud pingete ja arusaamatuste lahendamiseks. Võimalik, et sinu poole pöördutakse isiklike teemadega.
AMBUR – Oled revolutsioonilises ja julges meeleolus. Hea päev tõe välja selgitamiseks ja õigluse jalule seadmiseks.
KALJUKITS – Kipud kaaslastelt rohkem ootama, kui nad pakkuda suudavad, ja võid seetõttu pettuda.
VEEVALAJA – Võimalik, et kohtud inimestega, kes tõmbavad sind kaasa intriigidesse. Ära lase end sõpradega tülli ajada.
KALAD – Täna võivad avalduda sinu varjuküljed ja omadused, millest sa parema meelega vabaneksid.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email