Horoskoop

JÄÄR – Oled täna õige jutukas ja aktiivne. Suhtled hea meelega kõigiga, kes ette juhtuvad, kuid samas jääd pisut pealiskaudseks.
SÕNN – Oled täna tavalisest julgem ja kompleksivabam. See parandab tunduvalt ka sinu füüsilist enesetunnet. Stress ja väsimus kaovad ning südamessse saabub rahulolu.
KAKSIKUD – Kaldud täna asju unustama. Hooletult antud lubadused võivad hiljem palju tüli teha. Tegele asjadega, mis sinult erilist pingutust ei nõua.
VÄHK – Kipud täna pisiasju ületähtsustama ja oled liigagi kriitiline. Hea päev terviseprotseduurideks.
LÕVI – Täna on sinu peamised partnerlussuhted. Kohtud vanade sõpradega ja tutvud uute inimestega, kes sind inspireerivad.
NEITSI – Sinu väljenduslaad on täna terav ja sarkastiline. Püüa olla vähe taktitundelisem ja vältida kaaslaste tunnete riivamist.
KAALUD – Sul on täna raskusi terviku nägemisega. Võimalikud on ebastabiilsed meeleolud. Stressi vältimiseks peaksid rohkem puhkama.
SKORPION – Täna ilmutad peenetundelisust ja tähelepanelikkust. Mõjud eriti ligitõmbavalt intellektuaalsete kalduvustega isikutele. Hea aeg kultuuriüritusteks.
AMBUR – Hea päev elamispinna ja kinnisvaraga seotud küsimuste lahendamiseks. Rahaasjad peaksid laabuma ootuspäraselt ja ehk pareminigi veel.
KALJUKITS – Nüüd on aeg teha muudatusi neis valdkondades, mis puudutavad sinu argielu ja harjumusi. Soodne päev ravikuuri või paastumisega alustamiseks.
VEEVALAJA – Väga võimalik, et täna on sinu jaoks see õnnelik päev, kus keegi mõjuvõimas isik avastab sinu anded ja saad mõne hea pakkumise. Hoia silmad lahti!
KALAD – Pööra rohkem tähelepanu oma füüsilisele tervisele. Kui sul on väljaravimata haigusi, võivad need täna endast märku anda.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email