Elust Põhja-Koreas (1)

Tuled kustuvad kell 11 õhtul

Briti tabloidi Sun ajakirjanikel Alex Peakil ja Simon Jonesil õnnestus suisa uskumatu ettevõtmine – ärimeestena esinedes veetsid nad terve nädala meie planeedi kõige suletumas riigis, Põhja-Koreas. Pärast naasmist kodumaale ilmus lehes terve reportaažide seeria, kus mehed jagasid lugejaile oma eksootilise reisi muljeid.

Elust Põhja-Koreas

RIVIS: Kord ja range sõjaline distsipliin olevat tähtsamad märksõnad, mis iseloomustavad kogu Põhja-Korea ühiskonda. Foto: Internet

Alustuseks on huvitav märkida, et terve üks eraldi lugu pajatab Põhja-Korea tsirkusest. Mis siis uduse Albioni õrnahingelisi ajakirjanike seal nii väga vapustas? Kujutage vaid ette – loomi, antud juhul karusid, sunnitakse rulluiskudel ringi sõitma!!! Võib oletada, et paljunäinud Eestimaal säärane tsirkusetrikk küll kedagi ei vapustaks – olid ju uisutavad karud ka nõukaaja tsirkuse üks tõmbenumbreid.

Veel teatab Briti tabloid uhkusega, et ühel Põhja-Koreas käinud ajakirjanikul Simon Jonesil õnnestus võitjaks tulla maailma  kõige eksklusiivsematel spordivõistlustel – golfivõistlustel nimega North Korean Open.


Edasi loe laupäevasest Saarte Häälest. Telli leht siit.

Print Friendly, PDF & Email