Vaheaja Karika võitsid Eeva Helga Kupits ja Kairi Lonks

3. juunil lõppes koolilaste Vaheaja Karika sari ratsutamises. Kokku toimus neli etappi ja kõik etapid olid koolivaheaegadel.

Vaheaja Karika võitsid Eeva Helga Kupits ja Kairi Lonks

VÕISTLEJAD: Pildil vasakult Kairi Lonks ja Rooma, Mari-Ann Udeküll, Kätlin Kask ja Wiktooria, treener Anne Udeküll, Kristel Käsk ja Aroomi, Evelin Sepp, Eeva Helga Kupits ja Ameelia, Kristel Tikerperi ja Ange. Foto: Erakogu

Esimesel alal, kuni 50 cm parkuuris, kus said osaleda kõige nooremad ratsutajad ja noored hobused, tuli karikavõitjaks Eeva Helga Kupits, teiseks jäi Jass Saarkoppel ja kolmandaks Mariann Rehesaar. Pühapäeval tuli esimeseks Kaisa Fjodorova hobusel Regaal, teiseks Eeva Helga Kupits hobusel Ameelia.

Teisel alal (kuni 80 cm) võistlesid noored ratsutajad, kes on juba paar aastat treeninud. Karika võitis Kairi Lonks, teist ja kolmandat kohta jäid võrdse punktisummaga jagama Kristel Käsk ja Kristel Tikerperi. Pühapäeval viimasel etapil tuli esimeseks Mari-Ann Udeküll hobusel Wiktooria, teine oli Kätlin Kask hobusel Aroomi, kolmas Kairi Lonks hobusel Rooma.

Viimasel alal (70 cm), kus ratsutajad võtsid endale hobuse loosiga, jagasid esimest ja teist kohta Kristel Käsk ja Kristel Tikerperi. Viimasel etapil tuli esimeseks Mari-Ann Udeküll hobusel Aroomi, teiseks Kristel Käsk hobusel Rooma ja kolmandaks Kätlin Kask Wiktoorial.

Täname kõiki lapsevanemaid ja toetajaid. Suured tänud ka kõigile osalejaile.

Anne Udeküll

Print Friendly, PDF & Email