Horoskoop

JÄÄR – Võimalik, et satud täna armuseiklustesse. Uus suhe võib sinu plaanid täiesti pea peale pöörata. Väldi liialdamisi ja äärmustesse kaldumist.
SÕNN – Võid tunda soovi pageda oma tavapärasest turvalisest  maailmast ning teha midagi täiesti uut ja erilist. Tõenäoliselt üllatad oma kaaslasi.
KAKSIKUD – Planeediseisud annavad sulle erilise tähelepanelikkuse ja oskuse märgata ka pisiasju. Hea aeg tervise kontrollimiseks ja paastumisega alustamiseks.
VÄHK – Täna ole tähelepanelik elektriseadmetega. Kõikvõimalik tehnika võib sind alt vedada. Hea aeg loomingulisteks ettevõtmisteks ja puhkamiseks.
LÕVI – Täna võivad suhete tasandil tekkida arusaamatused, mis asjade mitte selgeks rääkimise korral kipuvad hiljem pingeid tekitama. Püüa olla avatum!
NEITSI – Tunned täna ootamatut energialainet ja motivatsiooni tegutseda paremini  ja efektiivsemalt.
KAALUD – Täna on õhus konflikte. Oma suure lobisemishimuga võid endale suuri probleeme kaela tõmmata. Jälgi hoolikalt, mida ja kuidas ütled.
SKORPION – Kipud täna mängima uhket, kapriisset ja kättesaamatut. Kuid sellise käitumisega sa küll kelleski imetlust ega austust esile ei kutsu. Püüa olla loomulikum.
AMBUR – Peaksid teadlikult tähelepanu pöörama oma halbadele harjumustele. Kui unustad end, võid vastikusse olukorda sattuda.
KALJUKITS – Tunned täna sisemist rahutust ja närvilisust asjade pärast, mis peaksid mõjutama sinu tulevikku. Lähene probleemidele loominguliselt ja ole rahulik.
VEEVALAJA – Oled täna tavalisest avameelsem ja jutukam. Uued ideed ja loominguline inspiratsioon lausa pulbitsevad sinus. Püüa neile kindlasti väljund leida.
KALAD – Oled täna heas vormis. Kuid ära unusta olukorda nautides, et mis kergelt tulnud, see ka kergelt läheb. Hea aeg suhete parandamiseks ja pidutsemiseks.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email