Horoskoop

JÄÄR – Täna võivad kerkida probleemid, mis on tekkinud sellest, et oled kaaslastega kooskõlastamata midagi tähtsat otsustanud.
SÕNN – Oled täna eriti teadmistejanuline ja uudishimulik. Püüa oma aktiivsele mõistusele rakendust leida ja väldi asjatut energiaraiskamist.
KAKSIKUD – Sinu eesmärgid annavad uut jõudu ja innustust aktiivseks tegutsemiseks. Oled sihikindel ja vankumatu. Ettevaatust liikluses ja terariistadega!
VÄHK – Täna tõusevad sinu jaoks päevakorda kõikvõimalikud luksuse, mugavuse ja heaoluga seotud teemad. Võimalik, et satud mõnda gurmaanide klubisse.
LÕVI – Võimalik, et sind tabab täna ootamatu sõnaline rünnak. Ole valmis end maksma panema ja ära lase endale pähe istuda.
NEITSI – Oled täna järeleandlikum ja paindlikum kui tavaliselt, kuid ära liiga paljust, mis tegelikult sulle kuulub, kah loobu. Ole valmis enda eest seisma.
KAALUD – Täna hinnatakse kõrgelt sinu intellektuaalseid võimeid ja andekust. Suhted on harmoonilised ja meeldivad. Võid leida uusi tuttavaid.
SKORPION – Võimalik, et tänane päev toob kaasa muudatusi. Sinu tutvusringkonda tekivad inimesed, kellest võib hiljem palju abi olla. Hoia silmad lahti!
AMBUR – Sul on täna palju energiat. Hea aeg füüsilist pingutust nõudvateks tegevusteks. Eriti kasuks tuleb sportimine vabas looduses.
KALJUKITS – Oled täna tavalisest hoolikam ja tähelepanelikum. Töötad eriliste puhkepausideta ja tõenäoliselt saavutad häid tulemusi.
VEEVALAJA – Ole täna eriti tähelepanelik. Sinu eneseväljendus kipub ületama piire ja ametlikes suhetes võib see sulle suuri sekeldusi tuua. Hea aeg lõbutsemiseks.
KALAD – Võimalik, et saad täna hooletu käitumise tõttu partneri armukadedushoo osaliseks. Liiga lõtv ja familiaarne suhtumine võib suhted ära rikkuda.
Allikas: Delfi
Print Friendly, PDF & Email