Astrid Vaba ja Urmas Lehtsalu ragistavad ajusid “Eesti mängus”

Astrid Vaba ja Urmas Lehtsalu ragistavad ajusid “Eesti mängus”

 

Eesti televisioonis jõuab Rohke Debelaki juhtimisel peatselt vaatajate ette lustlik mälumäng “Eesti mäng”. Saarlastest pakuvad tuntud tegijatele konkurentsi MTÜ Tagavere Optimistid eestvedaja Astrid Vaba ja Mereranna POÜ juht, kooliõpetaja ja harrastusnäitleja Urmas Lehtsalu.

“Käisin kunagi mälumängu korraldajatega Taani reisil. Saatsin neile siis kirja, et kui nad kusagilt mujalt mängijaid ei saa, siis võiksin osaleda. Minuga võetigi ühendust ja nii ma sinna sattusingi,” kirjeldas optimistlik Optimistide juht mängima minekut.
Tragi tagaverelanna sõidab Tallinna salvestusele eeloleval pühapäeval. Üks tema konkurente on kogenud mälumängur Contra, Võrumaa luuletaja, kes osales samas mängus mullugi.
“Olen neid saateid vaadanud. Kõik tundus nii lahe. Igale küsimusele ma muidugi ei osanud vastata. Kui ikka ei tea, siis ei tea. Õnneks on valik vastuseid ette antud. Tuleb, mis tuleb. Mäng on mäng,” läheb Astrid Vaba Contraga konkureerima.

Vaba ennast ise tugevaks mälumänguriks ei pea. Ristsõnu meeldib talle aga küll lahendada. Oma tugevamaks küljeks peab ta ettevõtluse ja äriasjanduse tundmist. Rambipalavikku Astrid Vaba veel ei põe.
Urmas Lehtsalul on esimene salvestus juba seljataga. Enne saate eetrisse jõudmist ei tohi osalejad tulemust laiemale üldsusele teatavaks teha. Seda ütles Saaremaa mees aga küll, et temal läks päris hästi.
“Mulle helistati ja pakuti võimalust osaleda. Mõtlesin kaua, kas öelda jah või mitte. Lõpuks otsustasin oma võimed siiski proovile panna,” rääkis Urmas Lehtsalu.
“Eesti mäng” jõuab teleekraanile suve teises pooles. Urmas Lehtsalu teada näidatakse saadet, kus tema osaleb, 11. juulil. Astrid Vaba jõuab vaatajate ette juuli teises pooles või augustis.

Rohke Debelaki assistent on tänavugi kaunis blondiin Jaana Heeringson. Sarja toodab firma Thors Production. Saadete võitjad kohtuvad omavahel finaalsaates augustis.
Igaühel meist on võimalus registreerida end saate salvestusele pealtvaatajaks. Selleks tuleb saata e-meil aadressil eestimang@err.ee või helistada telefonil 55 520 255.

Print Friendly, PDF & Email