Kuhu minna

REEDE, 25. mai

KINO
Divas kl 18 romantiline komöödia “Kuum pirukas: Klassikokkutulek”. Pilet 4 €.

ÜRITUS
Kuressaare kuursaalis ja pargis turvapäev. Peateema on 6. klasside õpilastele korraldatav võistlus, mille eesmärk on täidetud, kui õpilased oskavad erinevate ohtude eest nii ennast kaitsta kui ka teisi aidata. Registreeritud on 16 võistkonda Saaremaa koolidest. Oma võistkonnaga on esindatud ka Saaremaa omavalitsusjuhid.
Kl 10 avatakse võistluspunktid ning samal ajal on kõigil huvilistel võimalik kuursaali kinosaalis kuulata Kalev Pihli loengut teemal “Targalt internetis” (erinevad uskumused interneti kohta ja nende käitumuslikud mõjud).
Kl 13.50 avab maavanem Kaido Kaasik traditsioonilise turvapäeva. Tutvuda saab väljapanekutega ning toimub väga mitmesugust atraktiivset, mängulist ja põnevat tegevust, näiteks demonstreerib Kuressaare linnavalitsuse turvapartner AS G4S Eesti kuursaali taga vallikraavis, kuidas aidata uppumisohtu sattunud inimest.

Kuressaare linna puhkealal kl 12–18 Kuressaare 11. aiandus- ja lillepäevad.

Puuetega inimeste kojas kl 16–17.30 kohtuvad huvilistega riigikoguliikmed Kalle Laanet ja Rainer Vakra.

NÄITUS
Kihelkonna vallas Viki külas Mihkli talumuuseumis avatakse kl 17 Anželika Tolli fotonäitus. Anželika Toll on sündinud 1973. aastal. See väljapanek on Kihelkonnalt pärit fotograafi esimene isiknäitus.

TEATER
Taritu rahvamajas kl 20 Salme vallateatri etendus “Kalimera!”. Pääse 4 eurot, müügil kohapeal.

TANTS
Divas “Vabade ja vallatute eri”. DJ Kallaste.

Kodulinna lokaalis DJ Alver Raaper.

Luciferis lõpupidu.

Ööbiku klubis Staarikas Ööbik: külas bänd nimega Superheros Inglismaalt. DJ DHR.

Kapteni kõrtsis ansambel TV5.

Kaali trahteris esineb Laur Teär.

Club Privilege’is Bikers Rocks in the House. Laval ja saalis Saaremaa oma tsiklimeeste rajud bike’id.

LAUPÄEV, 26. mai

KINO
Diva suletud.

ÜRITUS
Kuressaare kultuurikeskuses kl 15 “ÖIETI sai viieseks!” Saaremaa ühisgümnaasiumi rahvatantsurühma Öieti 5. sünnipäeva kontsert.

Roomassaare sadamas kl 16 saarlaste Agilityklubi koerte sõnakuulelikkuse eksam. 27. mail kl 10 samas kohas agility-eksam. Kohtunik on Svetlana Zolotnikova.

Valjala rahvamajas kl 11 pensionäride pidu. Kavas avakõned; kl 11.15 “Virtu” projekti tutvustus; kl 12 Orissaare näitetrupi etendus “Pildikesi kolhoosielust”. Pilet 3 eurot. Pilli mängib Sulev Mägi. Ühine kohvilaud koduse koogi ja pirukaga.

Valjala pastoraadi parklas kl 18 ühine jalutuskäik maalinnale. Toimub saskuturniiri ja orienteerumisvõistluse võitjate autasustamine. Veedetakse sportlik õhtu, võetakse kokku möödunud hooaeg ja tehakse tulevikuplaane.

Kuressaare linna puhkealal kl 9–16 XI aiandus- ja lillepäevad.

TEATER
Kuressaare linnateatris kl 19 Komöödiateatri etendus “Tour de Farce” – 2 näitlejat, 10 rolli, 84 kostüümivahetust. Piletid hinnaga 13 ja 11 eurot müügil teatri kassas (tel 45 33 222).

TANTS
Divas Live@Diva August Hunt. DJ-d Kristjan Lillimägi ja Mikk Saarela.

Mönusas Villemis TULV-rokiklassika.

Kodulinna lokaalis DJ Alver Raaper.

Club Privilege’is Balbiino esitleb: Ice Cream on the Beach.

Ööbiku klubis R-SESSION – house in da house @ Ööbik. House-muusika pidu. DJ Rando Hallik.

Kapteni kõrtsis ansambel TV5.

SPORT
Kuressaare lauatenniseklubis Tops kl 10 Saare maakonna 2012. a lahtised meistrivõistlused lauatennises (naisüksikmäng ja naispaarismäng).

Kuressaare kindluse vallikraavis kl 11–16 Saaremaa Sup Cup 2012 esimene etapp, aerusurfi seeriavõistluse avaetapp.

Kuressaares tervisespordisarja “Liikudes tervemaks” XIX etapp: Kuressaare rullimatk. Kogunemine kl 11 Musumännikus (Tuulte Roosis). Rulluisutatakse Nasva poeni ja tagasi.

Print Friendly, PDF & Email