Isikuandmetega dokument vedeles parklas

Isikuandmetega dokument vedeles parklas

 

Suur oli pealinnas elava mehe üllatus, kui ta pea poolteist kuud tagasi Kuressaarest kõne sai, et tema isikuandmetega dokument vedeles Kuressaares Uue tänava parklas prügikonteineri kõrval. Koos salaja ja ebaseaduslikult sokutatud ohtlike jäätmetega. Mehel on plaanis juhtunu politseisse anda.

“Eks ma ehmatasin ikka ära,” ütles Saarte Häälele juba aastaid Tallinnas elav Meinhard Pahapill, selgitades, et möödunud kuul võttis Kuressaare Linnamajanduse esindaja temaga ühendust ja palus selgitada, kuidas sattus tema dokument Kuressaares Uue ja Kaevu tänava ristmikul oleva parkla prügikonteinerite kõrvale koos ehitus- ja värvijäätmetega. Pahapilli arvates on teda lausa pahatahtlikult tahetud süüdi lavastada.
Kuressaare linnavalitsusel ei ole teada, kes viis parklasse ohtlikud jäätmed, mis tuli nüüd utiliseerida maksumaksja raha eest, ning pani sinna kõrvale Meinhard Pahapilli dokumendi. Selle leidis Kuressaare Linnamajanduse juhataja Urmas Raik, kes Pahapilliga kohe ühendust võttis.

Linnavalitsus hoidis dokumenti seni enda käes, kuid eelmisel nädalal palus Meinhard Pahapill dokumendi talle pealinna saata.
“Igatahes vaatan selle üle ja annan juhtumi politseisse,” selgitas Pahapill, lisades, et ta ei jää rahule sellega, et teda üritati niimoodi süüdlaseks lavastada.
Parklast leiti Meinhard Pahapilli aastaid tagasi koostatud CV-projekt ning samas oli foto, mille peal on Pahapillile tundmatud lapsed ja koerad.

Print Friendly, PDF & Email