Suunaviidad läksid kaubaks

Eilse seisuga saab Pargi ja Lossi tänava ristmiku suunaviidapost täiendust seitsme sinise viida võrra. Oksjonil tehti mitmeid pakkumisi. Alghinnast 75 eurot pakkusid üle mitmed ettevõtjad ning paljud olid nõus välja käima ka üle 80 euro.

Kuressaare linnaarhitekti Hannes Koppeli sõnul paigaldatakse lossipargi suunale kaks uut viita, kesklinna suunale neli viita ja Roomassaare-staadioni suunale üks viit. Koppeli hinnangul oli tulemus tegelikult üsna ootuspärane.
Täna on oksjonil juba Nordea pangakontori esine post Lasteaia ja Lossi tänava ristmikul Keskväljakul. Seal on igal suunal kaks positsiooni.
Oksjon algas Kodukoht Kuressaare Facebooki keskkonnas eile kell 16 ning esimesele oksjonile pandi suunaviidapositsioonid Pargi ja Lossi tänava ristmikul oleval viidapostil.

Täna kell 16 on oksjon Lasteaia ja Lossi tänava ristmikul Nordea panga ees asuva suunaviidaposti ettevõtte suunaviitadele.
Homme kell 16 on oksjon Turu ja Kohtu tänava ristmikule Keskväljakul paigaldatava uue suunaviidaposti suunaviitadele.
Kõigi kolme suunaviidaposti positsioonide ja oksjonireeglite kohta leiab täiendavat infot Kuressaare linnavalitsuse koduleheküljelt.
Ettevõtete suunaviitade valmistamise, kujundamise ja paigaldamise korraldab Kuressaare linnavalitsus ning viidakohtadele postidel korraldatakse oksjon Kodukoht Kuressaare Facebooki keskkonnas.

Print Friendly, PDF & Email