Orissaare lasteaed saab tasuta uue värvikuue

Caparoli värviekspertidest koosnev žürii valis 75 taotleja seast välja kümme lasteaeda, kes saavad vastavalt oma soovile kas või kogu maja sise- ja välisviimistluse tegemiseks tasuta värvid. Teiste seas saab uue värvikuue ka Orissaare lasteaed Päikesekiir.

Lasteaia direktor Saida Kuusk rõõmustas väga, et nende maja sel suvel värskema väljanägemise saab. Tööks läheb tema sõnul ilmselt juulikuus, sest sinnamaani on maja lapsi täis. Kuusk ütles, et lasteaed saab värskelt värvitud nii väljast kui ka siit-sealt seestpoolt. Töö teevad lasteaia oma töötajad ja lapsevanemad.

“See ongi nii, et meie ise teeme ja lapsevanemad teevad eeltöö pluss värvivad. Kaasasime ka muusikakooli, sest üks ruum on ju muusikakooli käes ning samamoodi ka huvituba,” rääkis Kuusk. Direktori sõnul üritavad nad kasutada heledamaid toone. “Rohelisi, kollaseid, oranže – ühesõnaga heledamaid. Et oleks erksam, lõbusam ja kenam,” selgitas Saida Kuusk.
“Lihtne värvida – lihtne aidata” projekti žürii töös osalenud Caparoli müügijuhi Janek Koppeli sõnul oli kandideerijate hulk möödunud aastaga võrreldes poole suurem ja ka tööde kvaliteet on teinud suure hüppe paremuse suunas.
Saare maakonnast taotlesid värviuuendust ka Piht-la lasteaed-algkool, Kuressaare kesklinna eralasteaed Naerusuu ja Kärla lasteaed.

Print Friendly, PDF & Email