Raimonds Paulsi kontserdi piletimüük on läinud edukalt (2)

15. juunil Kuressaare kuursaali kõlakojas toimuva Raimonds Paulsi, Anne Veski ja neid saatvate Riia muusikute kontserdi piletite müük on seni läinud edukalt.

“Rõõm on tõdeda, et saarlased on maestro Raimonds Paulsi väljakuulutatud kontserdile hoogsalt reageerinud,” ütles ettevõtmise üks korraldajaid Meelis Kubits. “Sooduspileteid jagub hinnanguliselt veel vaid paariks päevaks.”
Maestro Raimonds Paulsi Odessa mälestustele pühendatud kontsertõhtu, kus erikülalisena esineb ka Anne Veski, on üks osa suuremast rahvadiplomaatiaaktsioonist “Odessa sõidab Tallinna”.
“Kontsertõhtu ajaloolisus seisneb ühelt poolt selles, et nii maestro enda kui ka Anne Veski sõnul ei ole nad varem kunagi ühel laval esinenud,” rääkis Meelis Kubits. “Teisalt teeb kontsertõhtu unikaalseks Kuressaare linnapargis asuv kuursaali kõlakoja kontsertplats kui erakordselt ilus ja sobilik esinemiskoht.”

Tõsi, Anne Veski osa piirdub korraldaja sõnul mõne Raimonds Paulsi hiti esitamisega. Peamise osa kavast moodustavad fragmendid Odessa linnale pühendatud Paulsi muusikalist. Maestrot saadab kümnest Läti muusikust koosnev kollektiiv.
“On põhjust arvata, et selleks õhtuks tuleb Kuressaarde spetsiaalselt kohale sadu külalisi, teiste seas mitmeid maailmakuulsaid odessiite, Odessa ametliku delegatsiooni liikmeid ja grupp välisajakirjanikke,” ütles Meelis Kubits.
Raimonds Paulsi ja Anne Veski ühise kontsertõhtu piletid on müügil Piletilevi müügipunktides. Esimesed 300 piletit müüakse maha soodsama hinnaga (20 eurot), hiljem maksab pilet juba rohkem.

Print Friendly, PDF & Email