Päikesekiirel oli sünnipäev

Aprilli teisel nädalal pidas Orissaare lasteaed Päikesekiir 55. sünnipäeva. Mängiti ja söödi torti, vaadati laste joonistusi ja nauditi esinemisi.

“Kuna kultuurimaja on remondiootuses ja raha niikuinii alati napib, ei teinud me suurt pidu, ainult oma maja siseselt,” sõnas lasteaia juhataja Saida Kuusk. Pidutsemine kestis terve nädala.
Esmaspäeval ootas lapsi spordihoones sportlik hommikupoolik võimlemise, pallimängu ja kaugushüppega. Teisipäeval oli nn avatud uste päev, kus sai mängida sõprade rühmades ning kutsuda ka isa ja ema lasteaeda lõbutsema.
Kolmapäeval toimus lasteaia Laululind, kus selgitati välja omakandi lauluvõistluse eelvooru pääsejad. Neljapäeval tehti traditsiooniline kiirrännak kevadesse koos lustaka maastikumänguga, hiljem tehti igas rühmas sünnipäevatorti.

Reedel peeti lasteaia saalis pidu, külas oli Pipi, esinesid lasteaia vilistlased ning sünnipäevalast olid tulnud õnnitlema vallavalitsuse ja gümnaasiumi esindajad.
Sünnipäevaks valmis lapsevanem Andla Rüütli käe all ka lasteaia koduleht, mille leiab aadressilt http://orissaarelasteaed.edicypages.com .
Orissaare lasteaed avati 1957. aastal sõimerühmana, praegune kuuele rühmale mõeldud maja sai valmis aastal 1974. Praegu tegutsevad samas majas lisaks kolmele lasteaiarühmale ka muusikakool ja mängude tuba.

Print Friendly, PDF & Email