Mustjala laululinnud tõid saali rahvast täis

13. aprillil toimus Mustjala rahvamajas juba 16. kevadet laste lauluvõistlus Mustjala Laululind. Tore traditsioon toob rahvamajja alati saalitäie publikut. Sel aastal astus lavale 20 laululast vanuses 5–16 eluaastat.

Lasteaialastest oli seekord parim Eliise Miller (5-a) lauluga “Jänkude tantsulaul”. Hea alguse preemia sai Nora Helena Norna Põld (5-a) lauluga “Väikesed tammed”.
Nooremas vanuseastmes tuli võitjaks Annaliisa Põld (10-a) lauluga “See on ema”, vanemas vanuseastmes aga Kelly Toomse (13-a) lauluga “Minu maailm”. Kelly sai lisaks veel Mustjala segakoori preemia ning kuulutati ka Mustjala grand prix’ võitjaks. Publiku südamed võitis sel aastal Kristen Kaasik (12-a) lauluga “Alles alguses”.

Žürii koos juhendajaga valis välja kolm last, kes esindavad meie valda tänavu Lümandas toimuval Lääne-Saaremaa laste lauluvõistlusel Rannalapse Laulud: Kelly Toomse, Ragne Heinmets (7-a) ja Jaanus Tatter (12-a).
Lastele õpetasid laulud selgeks ning saatsid klaveril õpetajad Imbi Kolk ja Elle Viira. Suur tänu kõigile, kes konkursi õnnestumiseks oma panuse andsid.

Pille Venda,
Mustjala rahvamaja juhataja

Print Friendly, PDF & Email