Suur Töll jätkab uue operaatoriga (7)

Maikuus avab taas uksed Suure Töllu puhkeküla, mille uus operaator OÜ Migera plaanib küla ka väikestviisi edasi arendada.

“Süüa saab, ööbida saab. Usun, et üritusi tuleb ka,” ütles firma juhatuse liige Riivo Allik Saarte Häälele eile, kui puhkeküla veel vaikselt talveunest virgus. “Olen alati mõelnud, et võiks olla üks pesa, kus oma mõtteid rakendada saaks,” sõnas ta.

Alliku sõnul proovitakse küla edasi arendamiseks ka raha taotleda, ehkki mitte nii suures mahus, kui seda soovis teha eelmine rentnik. Uisuhalli plaan on näiteks maha maetud. Küll mõeldakse puhkekülas oleva basseini korda tegemisele nii, et seal saaks ujuda. Praegu on see kunagi kaladele ehitatud bassein muuhulgas liialt sügav. Allik loodab oma sõnul, et saab korda teha ka kunagi palju kasutatud bowling’u-raja ja rajada puhkeküla serva seikluspargi. Riivo Allik, kes aastaid tagasi Vana Konna pubi ühe omanikuna on sellises äris varemgi tegutsenud, lisas, et ka köögipoolel proovitakse üht-teist muuta. Tema sõnul on aga ülimalt keeruline leida ettevõttesse suveperioodiks kokka.
“Tõeline kokkade põud on. Ametikoolist tuleb igal aastal 30 kokka, kuhu nad lähevad kõik?” imestas Suure Töllu tegevjuht.

Print Friendly, PDF & Email