Saaremaa osaleb maailma suurimal kruiisimessil

Tuleval nädalal toimuvad USA-s Miamis 27. korda kruiisimess ja konverents, mida peetakse maailma kõige olulisemaks kruiisifirmade kohtumispaigaks.

 AS-i Tallinna Sadam ärisuunajuhi Sirle Arro teatel osalevad nad messil oma stendiga. Lisaks sadamale endale on stendil esindatud ka Tallinna lennujaam, Tallinnas ja Saaremaal ristlusturistide teenindamisega hõivatud turismifirmad nagu DenEesti ja Estonian Holidays ning laevaagentuurid Estma, CF & S Estonia ja Atlas Baltic.
Miami kruiisimessil on oma väljapanekutega kohal ligi 1000 firmat 121 riigist. Tallinna Sadama stendil tutvustatakse messil Tallinna vanasadamat, Tallinna linna, Saaremaa Sadamat ja Saaremaad laiemalt. “Hea meel on tõdeda, et seekord on messile tulemas ka Saaremaa kruiisiturismi arendajate esindajana firma Arensburg Reisid juhataja Margus Mölder,” tähendas Arro.
2012. aasta ristlusturismihooaeg tõotab Tallinna Sadamale tulla sarnane eelnevaga. Sel aastal ootab firma kokku 300 ristluslaevakülastust, millest kolme teenindatakse Saaremaal. Järgmiseks aastaks on kruiisifirmad broneerinud Tallinna 285 külastust ning Saaremaale on siis oodata vähemalt 9 ristluslaeva külastust.

Print Friendly, PDF & Email