Kuressaare naasis Soomest võidu ja kaotusega

Nädalavahetusel Tamperes mängitud kahes sõprusmängus kohaliku Ilvese võistkonna vastu jäi FC Kuressaare esindusmeeskonna saagiks võit ja kaotus, vahendab klubi koduleht.

Kui reedeses mängus võeti Endrik Jägeri ja testimisel viibinud Ville Oskari Lehtoneni väravatest 2 : 0 võit, siis laupäeval jäädi Ilvesele alla täpselt samade numbritega.
Saarlased alustasid reedel mängu hästi ning juba seitsmendal minutil kasutas Endrik Jäger ära vastaste kaitsjate pallikaotuse näol tehtud eksimuse ja viis Kuressaare 1 : 0 juhtima.
Kui enamiku mänguajast hoidis ohje Tampere Ilves ning Kure pidi tegelema suuremalt jaolt kaitsetööga, siis pärast Märten Pajunurme söötu vastaste väravavahiga silmitsi pääsenud Ville Oskari Lehtonen lõi 36. minutil mängu teise ja ühtlasi ka viimase värava.
Hoolimata võõrustajate lattilöögist ja paarist 1-1 olukorrast lõppes mäng Kuressaare 2 : 0 võiduga.

Laupäeval mängitud korduskohtumises lõid soomlased väravateta lõppenud avapoolaja järel kolme minutiga kaks väravat ja võit jäi võõrustajatele.
Küllalt närvilise ja vigaderohke mängu lõpetasid mõlemad võistkonnad kümnekesi. Ühtlasi sai selgeks, et soomlasest äärepoolkaitsja Ville Oskari Lehtonen tulevaks hooajaks võistkonda ei jää.
Oma viimase hooajaeelse kontrollmängu teeb FC Kuressaare esindusmeeskond alanud nädala laupäeval, kui kell 14 ollakse Sportland Arenal vastamisi Kohtla-Järve Lootusega.
Meistriliiga hooaeg algab kahe nädala pärast, kui 10. märtsil paneb FC Kuressaare palli veerema Paides, kus kohtutakse sealse linnameeskonnaga.