Lugeja kiri: Kahe valla noored pidasid Tornimäel sõbrapäeva

Nagu tähtpäevale kohane, peetakse sõbrapäeval ikka sõpru meeles ja kutsutakse sõpru ühisele peole. Nii juhtus ka Tornimäel, kus peeti maha üks vahva sõbrapäevapidu koos Orissaare gümnaasiumi õpilaste ja õpetajatega.

Tegemist oli traditsioonilise ühisüritusega, mis sai tuule tiibadesse juba läinud aastal samal ajal.
Ettevalmistused algasid juba paar nädalat varem, kui noortekeskuses vilditi kõigile osalejatele kinkimiseks sõbrapäeva sümboleid – punaseid südameid.
Orissaare noored olid OG musapäevadeks ette valmistanud playback’i numbrid ning kõik seitse numbrit toodi külakostiks Tornimäel veel kord lavale. Tornimäe noored õpetasid line-tantsu ning üles astusid ka noortekeskuse tantsuringi tüdrukud.
Peo üllatuseks oli õnneloos ja muidugi suur sõbrapäevatort, mille Tornimäe noored ise valmistasid.

Koos noortega otsustati, et sõbrapäeva traditsioon peab jätkuma ka edaspidi, et kahe valla noorte sõprussuhted paraneksid ja ühiseid üritusi toimuks teisigi.
Tore üritus sai teoks eelkõige tänu tublidele Tornimäe noortele, kes panid pead kokku ja kirjutasid Noorte Omaalgatuslikku Fondi (NAF) projektitaotluse, mida rahastas Euroopa Sotsiaalfond hankest “Noorte konkurentsivõime suurendamiseks ja sotsiaalse tõrjutuse vähendamiseks ühiskonnale pakutava noorsooteenuse osutamine läbi noortekeskuste”.
Aitäh kõigile tublidele abilistele, Orissaare gümnaasiumi algklasside õpetajatele ja mõistvatele lapsevanematele.

Aina Sepp,
Pöide valla noorsootöö kuraator

Print Friendly, PDF & Email