Kadi Mägi särab võrkpalli meistriliigas

Naiste võrkpalli meistriliigas on punktitoojate edetabelis teisel kohal Tartu Ülikool /Eedenis mängiv Kadi Mägi.

Kadi Mägi tunnistas, et tal on muidugi hea meel, et on resultatiivsuselt nii kõrgel kohal ja statistikatabelit on hea vaadata, aga sellesse tuleks suhtuda ka teatava ettevaatlikkusega ja tulemust ei tasuks ülehinnata.
“Kuna Eesti kaks kõige tugevamat naiskonda mängisid Soome-Eesti ühisliigas ja liitusid Eesti meistriliigaga alles kolmandas ringis, siis on ka nende kahe võistkonna mängijate punktid seal ainult viimase ringi mõne mängu kohta,” rääkis Mägi. Ta lisas, et kui need kaks naiskonda oleks terve hooaja Eesti meistriliigas mänginud, siis ei oleks ta üldsegi nii kõrgel positsioonil.
“Enamasti ongi nurgaründajad need, kes kõige enam punkte toovad ja tuua saavad ning seetõttu jäävad ka näiteks temporündajad resultatiivsuselt veidi tahapoole,” selgitas Mägi resultatiivsuse tagamaid.
Nurgaründaja sõnul on ta loomulikult rahul, et tabelis ikka eesotsas on. Samas lisas ta, et kuigi hooaeg on siiani rahuldavalt välja kukkunud, ei ole ta siiski täiesti rahul oma mänguga.

“On hea, et saan nii palju mänguaega (esimestel ülikooliaastatel sekkusin enamasti pingi pealt). Tänu sellele olen ka kindlamaks ja stabiilsemaks muutunud,” tõi Mägi välja edu tagamaad.
Korraliku resultatiivsuse üks põhjus on ka hea klapp sidemängijate Krista Vahteri ja Keiti Ottiga. “Eriti hästi sobime Kristaga, sest oleme nii palju koos mänginud,” kiitis ta saarlasest võistkonnakaaslast.
TÜ naiskonnaga on peamiseks eesmärgiks seatud võistelda meistriliigas medali eest. Lisaks sellele soovitakse medalit ka Balti liigast.
Meistriliiga suurim punktitooja oli enne viimast vooru 198 punktiga Kertti Külm, järgnevad Kadi Mägi 173 ja Kristiina Raap 133 punktiga.

Alver Kivi

Print Friendly, PDF & Email