Kuhu minna

KOLMAPÄEV, 1. veebruar

KINO
Divas kl 18 ulmefilm “Tumedaim tund”. Pilet 4 €.

ÜRITUS
Orissaare raamatukogus kl 17.30 kohtub huvilistega preester Toivo Treima koos abikaasa Marinaga. Räägime õigeusu kiriku traditsioonidest ja paljust muust. Kõik on oodatud!

NELJAPÄEV, 2. veebruar

KINO
Divas kl 18 ulmefilm “Tumedaim tund”. Pilet 4 €.

ÜRITUS
Kuressaare Linnateatris kl 17 maakonna etlejate konkursi etendus “Elu ei ole lugu, elu on loomine”. Pilet 1.50 müügil kohapeal enne etenduse algust.
Valjala rahvamajas kl 20 kõhutantsuring. Juhendaja Triin Kald. Ring on tasuta. Info tel 53 992 191.

TANTS
Kodulinna lokaalis disko. DJ Alver Raaper. Sissepääs tasuta.

Klubis Ööbik Staarikas Ööbik: PAIA live. Mida rohkem suve poole, seda rajumaks muutub Ööbik. Lavale tuleb Saaremaa oma superbänd 2011 – Paia bänd. Siis kui bänd puhkab, lahutab teie meelt parima tantsumuusikaga tänapäevast 80-ndateni DJ DHR. Bändi kuuluvad: Mart Vares – kitarr; Grete Paia – vokaal, klaver; Märt Tomson – trummid; Erkki Etverk – bass. Võtke sõbrad kaasa ja tulge kuulake-vaadake! Naistele kl 00.00-ni sissepääs tasuta. Pilet kl 1-ni 2 € ja pärast seda 3 €.

SPORT
Valjalas TipaTapa II etapp. Korraldab Saaremaa JK aaMeraaS.


TEATRI EELTEADE

Viljandi laste- ja noorteteater Reky: “Sookoll ja sisalik”
16. veebruaril Kuressaare kultuurikeskuses kl 11 ja kl 13.

Sookoll, see muretu sell, teeb kõik endast oleneva, et soos elavate loomakeste ja linnukeste elu oleks õnnelik. Siis kohtab sookoll kaunist kivisisalikku ja püüab teda kinni haarata, kuid kolli pihku jääb vaid sabaots. Sisalik kaob, kuid kollile jääb määratu suur igatsus sisalikku jälle näha. See muutub üha suuremaks ja suuremaks ning sookoll läheb sisalikku otsima. Soost metsa jõudes muutub südamlik olend tigedaks kolliks, viha muudkui kasvab, koll muutub üha kurjemaks ning unustab ilu ja headuse. Sookoll unustab võõras ümbruses ära oma mina. Sohu tagasi jõudes pole muretust ja heast sookollist enam midagi järel. Tema head sõbrad rästik, konn, rabakana ja sookurg tulevad ja aitavad tal taas oma mina üles leida.
Lavastus on valminud Aino Perviku samanimelise raamatu järgi. Kestab tund aega.

Pileti hind 5,50.
NB! Need, kellel oli pilet ostetud “Hiirekeste jõulupäevale”, saavad sama piletiga sellele etendusele.
Vaata ka: www.reky.ee.

Print Friendly, PDF & Email