Saaremaa suusamaraton toimub eeloleval nädalavahetusel

27 aastat tagasi alguse saanud maratonide lugu saab loodetavasti tänavu jätku. Seni on maratonid ära jäänud ainult lumepuuduse tõttu.

17. Saaremaa suusamaraton toimub tänavu ühel päeval, 4. veebruaril, ning osavõtuks oleks vajalik ja kasulik end eelregistreerida. Algselt planeerisime maratoni kahele päevale, kuid kesised lumeolud ei võimalda klassikarada ette valmistada. Eelregistreerida on võimalik 31. jaanuaril ning 1. ja 2. veebruaril Kuressaare spordikeskuse administraatori juures.
Eelregistreerimisel on stardimaks 5 eurot ning kohapeal enne starti 8 eurot. Kui stardimaks käib üle jõu, siis selle mittemaksmine ei ole osalemisel takistuseks.

Lastesõidu numbrid saab kohapeal ja osalemine on tasuta.
Stardipaika juhatav tähistus saab alguse Karujärve teelt. Kohapeal registreerimise osavõtumaks on kõrgem ning algab 2 tundi enne starti, lõpeb pool tundi enne starti. Põhidistantsi pikkus on 33 km. Osaleda on võimalik ka 11 km pikkusel rajal, annab seegi mõnusa tunde ega ole sugugi kerge.

Suusarajad valmistavad ette MTÜ Karujärve Tervisespordikeskus ja Kärla spordiklubi.
Ei tohiks unustada ka seda, et Saaremaa suusamaratoni ei tule ainult võistlusena käsitleda, vaid sinna on kõik oodatud üheskoos matkama ja kaunist loodust nautima.
Saaremaa suusamaratoni kõiki protokolle on võimalik vaadata Saaremaa OK kodulehelt www. saaremaa.ee/SOK/.

Saaremaa
orienteerumisklubi

Print Friendly, PDF & Email