Kaljo Väljakivi tegi kuldse duubli

Kuressaare lauatenniseklubi Tops läinud laupäeval toimunud XIV uusaastaturniiridel meeste üksik- ja paarismängus võidutses Kaljo Väljakivi (LTK Tops), kes viis teistkordselt aastaks koju hoiule Topsi uusaastaturniiride rändkarika.

Üksikmänguks registreerus 11 mängijat. Paremusjärjestuse selgitamiseks kasutati seekord turniirisüsteemi. Võistlus kulges väga pingelises ja tasavägises heitluses, millest andis muuhulgas tunnistust koguni üheksa mängu, kus vajati võitja selgitamiseks otsustavat viiendat geimi.
Kärla juurtega Kaljo Väljakivi alistas üksteise järel kõik vastased geimide üldsuhtega 30 : 1, seega tuli võit pika traditsiooniga turniiril igati teenitult.
Allakirjutanu kontosse kogunes üheksa võitu kümnest võimalikust ja tasuks oli teine koht. Aare Lehtsi (LTK Tops) võitis kaheksa mängu ja kaotas kaks (Väljakivile 1 : 3 ja Usinale 2 : 3), mis andis talle kolmanda koha. Esikuuikusse mahtusid veel Janek Reinaru, Raul Kolk ja Jüri Saar (kõik LTK Tops).

Ka paarismänguturniiril näitas oma head mänguvormi Kaljo Väljakivi, kes mängides paaris Aare Lehtsiga teistele võimalusi ei jätnud. Ühe kaotusega said teise koha Janek Reinaru / Gunnar Usin, kolmanda koha saavutasid Villu Kallas ja Olev Kiirend (kõik LTK Tops).