Enerpoint sihib oma toodetega Venemaa turge

Ettevõtluse arendamise sihtasutus (EAS) toetas Enerpoint Saare toodete eksportimist Venemaale 52 680 euroga.

Enerpoint Saare OÜ juhatuse liige Erik Keerberg tõdes Saarte Häälega rääkides, et Enerpointi eksport Venemaale on siiani olnud pigem marginaalne. “Käivitatud projekti raames on plaanis kahe aasta jooksul osaleda erialamessidel ja tegeleda muu turundustegevusega,” avaldas Keerberg. Peamised tootegrupid on tema sõnul ventilatsiooniseadmete automaatika ja põrandaküttetermostaadid. Enerpoint osaleb oma kaubamärgi all toodetud toodete turustusprotsessis Erik Keerbergi kinnitusel esmakordselt.

“Siiani oleme tootnud seadmeid meie klientide kaubamärgi all ja turundustegevus on rajanenud suuresti otsekontaktidel,” selgitas ta, mööndes, et toodete müümine oma kaubamärgi all nõuab teistsugust turundusstrateegiat. “Peame kaubamärgi potentsiaalsete klientide teadvusse tooma ja kinnistama selle sinna kui kvaliteetse toote kaubamärgi,” kinnitas Keerberg.
Enerpointi peamised potentsiaalsed kliendid asuvad Erik Keerbergi sõnul Moskvas ja Peterburis. “Venemaal müügi edendamiseks asutasime pool aastat tagasi ettevõtte asukohaga Peterburis,” lisas ta.

Print Friendly, PDF & Email