Saarlaste kodule kaks eriauhinda (4)

Saarlaste kodule kaks eriauhinda

ILUS VANNITUBA: Kristi ja Priit on asetanud vanni kahe vana palktala peale ning vanni ette on laotud Saaremaa kivid. Foto: Priit Grepp / Kodukiri

Ajakirja Kodukiri aasta kodu konkursil võitis Kristi Mägi ja Priit Sepa Kuressaares asuv kodu lausa kaks eriauhinda – nutikate lahenduste ja õdusa vannitoa eest.

”See on üsna harv, et üks kodu saab kaks preemiat,” ütles Kodukirja peatoimetaja Malle Pajula. Kõikides kodudes ka ise külas käinud peatoimetaja sõnul preemiatega pärjatud Kuressaare kodu esmapilgul ei üllatagi, kuid veidi aega istunud, märkab külaline mitmeid põnevaid asju.

”Näiteks soemüür, kuhu on kassi toitmise kellaajad peale maalitud, oli armas, ” tõi Pajula näite. Ka valamu juurde klaasi taha pandud vanad perepildid olid vahvad. Tähelepanu äratas klaaspudelist tehtud valgusti.
Nutika lahenduse preemia on 650 euro väärtuses kingitus Caparolilt. Kuid Kristi Mägi ja Priit Sepp said ka Ifölt 650 euro suuruse preemia, kuna parimaks tunnistati ka nende vannituba.

”See oli hea eeskuju, kuidas saab lihtsate vahenditega väga uhke vannitoa,” selgitas Pajula. Tähelepanu väärisid ka kangast vannikardin ja võikirnust tehtud rullihoidja.
Aasta kauneimaks koduks valiti Tallinnas asuv hruštšovka, mille tüüpprojekti olid omanikud tundmatuseni muutnud.

Print Friendly, PDF & Email