Kuhu minna

REEDE, 20. jaanuar

KINO
Divas kl 17 perefilm “Saabastega kass”. Pilet 4 €.
Kuressaare Linnateatri TeatriKinos kl 19 filmi “Rat King” esilinastus! Piletid hinnaga 3 € ja 2 € müügil teatri kassas.
Tornimäe kultuurimajas kl 19 “Pruutneitsid”. Pilet 1.60 €. Annie (Kristen Wiig) on oma eluga parajas puntras: tema pagariäri on pankrotti läinud, mees, kelle voodis ta aeg-ajalt maandub, ei taha püsivamast suhtest midagi kuulda ja lisaks on tal kõige jäledam korterikaaslane tervel maamunal. Elu hakkab aga veelgi kiiremini rööbastelt maha jooksma pärast seda, kui ta nõustub hakkama oma parima sõbranna Lilliani pruutneitsiks. Annie, kelle hinges on üksindus ja pangakontol tühjus, peab läbi tegema hulga kulukaid ja veidraid rituaale. Ees ootavad pöörased seiklused kleidiproovis, tüdrukuteõhtul ja salmonelloosist kubisevas nurgarestoranis…

TANTS
Divas Saku esitleb: Mr. Happymani liveshow, 90-ndatel üleskasvanute jaoks on see nostalgia ja uuele põlvkonnale tõeliselt trendikas retro. Tantsumuusikat hetke kuumimatest klubihümnidest kuni Mr. Happymani algusaegadeni välja mängib DJ Tõnu Tiks. Naistele tasuta kuni kl 00.30. Pilet kl 23-st 7 €. VIP-ile pilet kogu öö 3 €. Facebookis ürituse attending list’iga liitujatele sissepääs 5 € kogu öö! List läheb lukku peopäeval kl 22.30.
Kodulinna lokaalis disko. DJ Urmas Rämmal.

ÜRITUS
Kihelkonna rahvamajas kl 15.30 Salava tunnustusüritus “Aasta mereline tegu 2011”. Info Urve Vakker, tel 53 443 956.
Klubis Privilege Koit Toome ja Getter Jaani Live@Privilege. Ägeda live-kontserdi annab Koit Toome koos oma bändiga. Seekord erikülalisena Getter Jaani. Esmakordselt koos ühel laval Saaremaal! Aga et ööd lähevad aina valgemaks, siis on õige aeg pidutseda, sest me kõik jääme kord vanaks. Pilet naistele südaööni 3 €. Pilet 6 €. Facebooki attend list 5 €. VIP-id tasuta! Naistele PS! Jorma Puusaag on ka laval.
Luciferis DJ Mikk Saarela. Detsembri ja jaanuari sünnipäevalastel tasuta sissepääs kahele.
Kapteni kõrtsis ansambel TV5.

LAUPÄEV, 21. jaanuar

KINO
Diva suletud.

TANTS
Divas Just dance. Tule osale hüper-supertantsuvõistlusel! Tantsusammud näitavad ette Diva tüdrukud. DJ Peeter Kukk. Naised tasuta kuni kl 1. Pilet kl 23-st 5 €. Facebookis ürituse attending list’iga liitujatele sissepääs 3 € kogu öö! List läheb lukku peopäeval kl 22.30.
Kodulinna lokaalis disko. DJ Alver Raaper.
Klubis Privilege Ladies night by Privilege. Armsad naised! Sel õhtul esimene tund ainult teile! Sest… südaööni saate sisse ainult teie. Tasuta! Alates südaööst on uksed avatud kõigile! Pilet 3,5 €. Facebooki attend list 2 €, naistele kogu öö 2 €.
Lucifer suletud.
Kapteni kõrtsis ansambel Kontrast.

ÜRITUS
Kuressaare kultuurikeskuses kl 19 heategevuslik tantsuõhtu Airi Allvee ja New Murphy Band’iga. Toimub ka Kuressaare Lions-klubi heategevuslik oksjon, mille tuluga toetatakse ratastoolikiige rajamist Kuressaarde. Tantsuõhtul astuvad üles Teele Viira ja Kusti Lemba ning LC Kuressaare segakoor. Piletid hinnaga 10 € müügil Kuressaare kultuurikeskuses ja teistes Piletilevi müügipunktides.
Kuressaare Linnateatris kl 19 Saaremaa Rahvateatri menuõhtu. Oodatakse palju publikut!
Orissaares maakondlik naisrühmade päev: kl 13 treening spordihoones; kl 16 kontsert ja võistutantsimine. Publik on oodatud vaatama ja kaasa elama! Info 45 45 160, Anu.
Kuressaare Siioni kirikus kl 18 Tõnis Mägi ja Jaan Tammsalu kontsert-mõtisklus “Palve”. Täispilet 7 €, sooduspilet (õpilane, tudeng, pensionär) 5 €. Alla 7-a lastele ja invaliididele tasuta.

SPORT
Kuressaare spordikeskuses Kuressaare linna tervise-spordisari “Liikudes tervemaks 2012”. Kl 11–13 siseorienteerumine.
Kuressaare lauatenniseklubi Tops mängusaalides (Marientali tee 27) XIV Kuressaare LTK Tops lahtised uusaastaturniirid lauatennises. Kavas on meesüksikmäng (algus kl 11) ja meespaarismäng (algus kl 16). Osavõtumaks. Lähem info tel 56 657 866, Gunnar Usin.

Print Friendly, PDF & Email