Tootja peab piimapakki sattunud hiire lugu absurdseks (14)

Läinud nädalal Saarte Hääles ilmunud lugu, kuidas mees avastas poest koju toodud ning vahetult enne toiduvalmistamist avatud piimapakist surnud hiire, peab piimatootja arusaamatuks juhtumiks.

Valio Eesti AS-i turundusjuht Lauri Betlem kinnitas Saarte Häälele pärast seda, kui ettevõtte esindaja oli ootamatu “leiu” läinud nädala lõpul Saaremaalt kaasa viinud, et tootmise ajal hiir piimapakki sattuda ei saanud.
“Olles täna tutvunud piimapaki ja selle sisuga, võime anda oma hinnangu, et kilepaki nurka on näritud ja et hiir pidi pakki sattuma pärast piimapaki poest kojutoomist,” ütles Betlem reedel.

Hiire piimapakist leidnud Jaan Leineri sõnul on see aga välistatud, sest paki avas ta kodus vahetult toiduvalmistamise ajal.
Eile rõhutas Valio esindaja, et nad ei soovi tarbijat kuidagi süüdistada või talle halba varju heita, kuid tegemist on arusaamatu ja absurdse juhtumiga, mille põhjuseid on nad pikalt vaaginud ja analüüsinud. Hiire sattumine piimapakki tehases on aga siiski võimatu.

Lauri Betlem möönis, et kui vaadata pakendi rebendit ja seada kahtluse alla, kelle puremisjäljed sel ikkagi on, tuleks ilmselt abi küsida ülikooli laborilt.
“Tuginedes aga visuaalsetele vaatlustele, saavad need olla tekitatud ikkagi hiire poolt,” märkis ta, lisades, et loomulikult on praegusel hetkel võimatu tuvastada, mis täpselt ja mis hetkel juhtus. Valio on turundusjuhi sõnul kindlustanud, et võõrkehade sattumine toodetesse tehases on täielikult välistatud.

Kahetsust väljendas piimatootja tarbija ees sellegipoolest.

Print Friendly, PDF & Email