Eikla koolihoone sööklat soovib rentida üks ettevõtja

Eikla koolihoone sööklat soovib rentida üks ettevõtja

NOSTALGIAMAIGULINE PIDU: Kolm aastat tagasi näärikuu keskel parodeerisid Kaarma valla taidlejad ja seltside liikmed Eikla algkool-lasteaia saalis kolhoosikorda. Esiplaanil Kai Kiik. Nüüdseks on huviringides osalejad kolinud keldrikorrusele. Foto: Aare Laine

Kaarma vallavalitsuse välja kuulutatud Eikla koolimaja-lasteaia söökla ja köögi rendikonkursil osales vaid üks ettevõtja. Kaarma vallavanema Margus Mägi sõnul alustatakse konkursil osalenuga läbirääkimisi nädala-paari pärast.

Kakskümmend üks aastat tagasi algkool-lasteaiaks ehitatud hoones tegutsevad praegu lasteaed ja raamatukogu. Koolilapsi jagus sellesse majja 2009. aastani.
Hoone keldrikorrusel on Eikla klubi ruumid, kus käivad koos taidlusringid ja seltsitegevuses kaasalööjad. Klubi saalis korraldatakse teatrietendusi, kontserte ja peoõhtuid. Esimese korruse suurem saal pole ammu enam kasutamist leidnud.

“Kui saavutame rendilevõtjaga läbirääkimistel kokkuleppe, siis hakkab ettevõtja peale lasteaialaste ja personali toitlustama ka kohalikke elanikke,” märkis vallavanem Mägi.

Print Friendly, PDF & Email