Rahvas tahab, et Leisi päästekomando jääks! (7)

Leisi päästekomando allesjäämise eest võitlejad ei ole veel alla andnud ning toetuseks kogutakse allkirju ka internetis. Kahe päevaga on toetust avaldanud juba üle saja inimese.

“Toetan Leisi päästekomando jäämist. Olen vastu selle sulgemisele,” seisab internetilehel http://petitsioon.ee/leisi-paastekomando, kus eile päeval oli allkirja andnud juba 175 inimest.
“Koos suudame olla tugevad!” kutsuvad aktsiooni algatajad inimesi üles, et nood annaksid oma panuse Leisi valla turvalisuse kaitseks, sest koos päästekomando sulgemisega kaob ka turvatunne.

“Suvitajad, ärgake!” kutsub lisaks allkirjale ka kommenteerimisõigust kasutanud Evi, lisades, et suvitajate talud ei lahku puhkuse lõppedes koos puhkajatega, vaid neid jääb valvama Peeter ja kompanii. Ka teistest kirjatükkidest võib lugeda, et komando peab jääma, sest ta on kohalikele lausa hädavajalik.

Petitsioon.ee võimaldab tavainimesel osaleda ühiskonda puudutavates küsimustes. Seal saab koguda allkirju erinevate aktsioonide toetuseks, viia läbi arvamushääletusi või koguda lubadusi ühisteks tegudeks. Tuhandete mõttekaaslaste toel on võimalik toetada ettevõtmisi, muutmaks ümbritsevat elukeskkonda paremaks.

Leisi vallajuhid ning rahvas on saatnud siseministeeriumisse pöördumised, kus nad paluvad komando alles jätmist. Ministeeriumis ei ole veel selge, kas sadade inimeste sooviga arvestatakse või mitte.
“Hetkel saan kinnitada, et vastav pöördumine on tõepoolest ministeeriumini jõudnud, aga lõplikku otsust selles osas veel kujundatud ei ole,” ütles siseministeeriumi pressinõunik Annely Martin Saarte Häälele.

Print Friendly, PDF & Email