Vambola Paavo mõisteti süüdi autode kriipimises (9)

Saarlastelegi tuttav endine raadiohääl Vambola Paavo on käinud poole aasta jooksul kolmel korral Tartus terariistaga kriipimas endise kolleegi autosid.

“Tegelikult oli kokku viis korda, see on juba maniakaalne!” kinnitas Tartu Ekspressi teatel Tartus kasutatud autode salongis müügimehena leiba teeniv Meelis (nimi muudetud).
Jant sai alguse juunis, kui Meelise töökoha personalijuhini jõudis end Tiit Kuuseks nimetanud majaelaniku kaebus, kes helistas ja küsis, kas firma on teadlik, et Meelis kasutab ametiautot isiklikul otstarbel.

Kuigi seni pidas Meelis sarikriipijaid juhuslikeks jõmpsikateks, tõi loosse selguse endise töökaaslase telefonikõne Tartu Näitustest, kes teatas, et meiliserverit korrastanud asutuse sekretärile oli silma jäänud kiri Vambola Paavo postkastist, mille sisu kattus Meelise ettevõttesse saadetuga.
Et Meelisel oli soov vettpidavat tõestusmaterjali koguda, soetas ta endale videokaamera ja paigutas aknale, mille abil õnnestuski Paavo teolt tabada, mistõttu politsei mõistis talle selle eest karistuseks trahvi.

Print Friendly, PDF & Email