Parim maakondlik arenduskeskus asub Saaremaal (7)

Parim maakondlik arenduskeskus asub Saaremaal

ILUS TUNNUSTUS: EAS andis arenduskeskusele auhinna üle 1. detsembril Palmse mõisas toimunud talveseminaril. Tunnustust olid vastu võtmas arenduskeskuse töötajad Helje Pent, Merit-Rin Arro, Merike Ilvest ja Piret Pihel. Foto: erakogu

Ettevõtluse arendamise sihtasutus (EAS) kuulutas selle aasta parimaks maakondlikuks arenduskeskuseks Saaremaa arenduskeskuse.

“Tiitli tõi viimaste aastate kiire kasv ja kõigi partnerite tunnustus, samuti aktiivne projektide käivitamine ja elluviimine,” selgitas EAS-i juhatuse liige Tarmo Leppoja. Tema sõnul on Saaremaa arenduskeskuses tõesti aktiivsed ja asjalikud inimesed.
Arenduskeskus tunnistati ühtlasi parimaks ettevõtjate nõustajaks ning seda seetõttu, et klientide tagasiside tehtu kohta on Leppoja kinnitusel olnud väga hea.

Saaremaa arenduskeskuse juhataja Piret Pihel rõõmustas tunnustuse üle väga. Piheli hinnangul on see tegelikult tunnustus kogu maakonnale. “Oleme saanud teha koostööd paljude partneritega, algatada palju uusi arendusideid, pannud oma nõu ja jõuga õla alla mitmetele toredatele kohalikele algatustele,” tähendas ta.

Piret Piheli sõnul on arenduskeskuses sel aastal 667 tundi nõustatud ettevõtlusvaldkonna kliente. Lisaks märgiti ära ka arenduskeskuse osalust rahvusvahelistes projektides ja kiiret kasvu viimastel aastatel.
“Ka sel aastal saame veidi laieneda – otsime oma meeskonda turismivaldkonna eestvedajat, arendajat ja veel ühte ettevõtluskonsultanti,” märkis Pihel.

“Meie väikeses kollektiivis on kõik inimesed väga olulised. Vaid koos saame olla edukad!” lisas ta, avaldades tänu kõigile oma kolleegidele ja koostööpartneritele.
Maakondlike arenduskeskuste tegevust kaasrahastab EAS Euroopa sotsiaalfondi vahenditest.

Print Friendly, PDF & Email