Heategevuslik jõuluootus Saaremaa kunstistuudios

Heategevuslik jõuluootus Saaremaa kunstistuudios

ÕNNELIKUD VÕITJAD: Moestuudio õpilastele Liis Laurile ja Tiina Nõmmele ning ehete disaini kursuslasele Triinu Räimele naeratas seekord loosiõnn.
Foto: Anne Tootmaa

Laupäeval oli Saaremaa kunstistuudios koguperepäev “Jõulukuu ootel”.

Kunsti- ja muusikaheategevusüritusel oli võimalik kuulata Kuressaare muusikakooli õpetaja Laine Sepa viiulieriala õpilasi (klaveril saatis Tiina Rätsepp), õpetaja Leida Viira kandle- ja õpetaja Tiiu Maripuu flöödiõpilasi, Kuressaare gümnaasiumi 4. kl laululapsi õpetaja Laine Lehto juhendamisel ja õpetaja Tiit Pauluse juhendatavat ansamblit 2 + 2.

Moeüllatusena demonstreeriti Renate Soosalu kollektsiooni “Pierrot”.
Galeriis olid vaatamiseks väljas noore maalija Hanna Lepparu näitus “Kogu” ja tekstiilikunstnik Katrin Pere autoritehnikas vaibad.

Kogu ürituse vältel oli avatud heategevuslik jõululoterii, kus iga loos võitis käsitsi valmistatud kunstiteose. Loterii tulu 130 eurot loositi välja kolmele erakunstikooli Anne õpilasele, et toetada neid kunstimaterjalide soetamisel.

Loosimise fortuuna oli kooli noorim õpilane Liisa Sall. 51 õpilase seast naeratas õnn moestuudio õpilastele Liis Laurile (toetussumma 50 €) ja Tiina Nõmmele (40 €) ning ehete disaini kursuslasele Triinu Räimele (40 €).

Saaremaa kunstistuudio tänab kõiki üritusel osalenuid.

Anne Tootmaa

Print Friendly, PDF & Email