Sõdurpoistele on toodud üle 60 paari sokke (3)

Eile hommikuks oli Saarte Hääle toimetusest läbi astunud juba 43 sokiannetajat ja usinate nobenäppude töö tulemusena on toimetusse sõdurpoiste jaoks toodud 50 paari sokke. Üle kümne sokipaari on viidud ka teistesse kogumispunktidesse maakonnas.

Villaseid sokke saab veel tuua nii sel kui ka järgmisel nädalal. Varasemad aastad on näidanud, et sokke laekubki kõige rohkem just viimasel nädalal.
Esimesed paarid jõudsid toimetusse kohe novembri alguses, kui sokikampaania algas.

Saaremaa naiskodukaitsjad koos ajalehega Saarte Hääl ja Kadi raadioga kutsuvad juba kolmandat aastat inimesi kuduma ja annetama meie oma saarelt pärit ajateenijatele jõuluks villaseid sooje sokke.

Saaremaalt on praegu ajateenistuses ligi 120 sõdurpoissi, kes teenivad vahipataljonis, logistikapataljonis ning staabi- ja sidepataljonis.

Tänavu saab sõdurpoistele sokke tuua 2. detsembrini. Sokikogumispunktid on avatud Saarte Hääle toimetuses, Kuressaare bussijaama lillepoes, Olerexi Kuressaare tanklas ja laste ja naiste varjupaigas Laurits (Kauba tn, avatud ööpäevaringselt), Pihtla, Leisi ja Lümanda vallamajas, Sandla kaupluses, Pihtla ja Tornimäe koolis, Orissaare lasteaias ja Orissaare Kristmar Kaubanduse poes ning Valjalas Liisbeti kaupluses.

Palume sokkidesse kindlasti peita ka jõulusoovi koos annetaja nimega. Nimelisi pakke seekord vastu ei võeta, las need jäävad kodustesse jõuluvanakottidesse.

Print Friendly, PDF & Email