On Off avab Kuressaares kaupluse (21)

On Off avab Kuressaares kaupluse

ENDINE HOME4YOU: Auriga tegevjuht Maidu Lempu näitab ruume, kus avatakse On Off’i kauplus.
Foto: Egon Ligi

Auriga keskuses avatakse 8. detsembril endistes Home4You ruumides On Off’i elektroonikakauplus.

“Tegemist on kahtlemata suurima tehnikakauplusega Saaremaal, kus on esindatud kõik kaubagrupid ning eesmärk on pakkuda Saaremaa elanikele head valikut kodutehnikat arvutitest pesumasinateni,” kinnitas Saarte Häälele On Off’i turundusjuht Liina Kivimägi.

Tema sõnul pakub On Off ka parima hinna garantiid, mis tähendab seda, et kui ostja leiab 30 päeva jooksul sama toote mõnes teises kaupluses soodsama hinnaga, hüvitab On Off hinnavahe.

“Parima hinna garantii kehtib ka juhul, kui meie oma poes hinnad muutuvad. Samuti kehtib On Off’i kauplustest ostetud toodetele vahetusõigus 30 päeva jooksul alates ostust,” selgitas Kivimägi.

Turundusjuht lisas, et püsikliendikaardi omanikele pakub kauplus lisaks igakuistele sooduspakkumistele võimalust soetada tootele lisagarantii, mis on seadusega ette nähtud garantii pikendus.

Kõik lisagarantii soetanud ostjad saavad poole garantiisumma eest boonuse, mida on võimalik kasutada järgmiste ostude tegemisel. Avamise puhul annab On Off detsembris kliendikaardi kõigile tasuta.

Auriga omaniku Maidu Lempu sõnul on ruum umbes 400 ruutmeetrit suur ja üks esinduslikemaid ruume Aurigas. “Alguses oli see mõeldud kohvikuks, kuid sobib väga hästi ka teistele esindustele,” lisas Lempu.

Print Friendly, PDF & Email