Supermodellisaatele jäi saarel silma mitu säravat neidu (3)

Üle ilma tuntud supermodelli hittsaate “Next Top Model” Eesti versiooni meeskond alustas modelliotsinguid sel nädalal Saaremaalt.

Eesti supermodelliks saamise lootuses oli reede hommikul juba enne kella 9 kogunenud Kuressaare Grand Rose’i spaahotelli terve rida ootusärevaid õblukesi tüdrukuid.

Sarnane ootusärevus oli õhus päev varem ka Orissaares ja Valjalas, kus supermodelliks pürgijaid oli, võrreldes Kuressaarega, küll mõnevõrra vähem.

Saate tegevprodutsendi Triin Randloo hinnangul võib supermodelliks saada igaüks, kes tunneb, et tal on kõik olemas, et modellinduses läbi lüüa. Nii olidki tulevaste modellide ülevaatusele oodatud kõik, kes vähegi tundsid, et see on midagi nende jaoks.

Põhjalik küsimustevoor

Kõigilt, kes sedamoodi tundsid ja žürii ette astusid, uuriti pikalt ja põhjalikult, kas nad ikka teavad, millega end sidumas on. Vastata tuli küsimustele alustades sellest, kas tüdrukud on valmis kuude viisi kodust kaugel viibima, ja lõpetades sellega, kuidas oma lähedastele ära põhjendada, kui on tarvis vaid aluspesu väel poodiumile astuda.

Küsiti ka, milline on neidude hinnangul ilus naine ja milline ilus mees. Kuressaare gümnaasiumi 12. klassi õpilane Agne Vaher, kel tegelikult modellinduse alal kogemusi jagub ning kes on koostööd teinud E.M.A. Model Management’iga, leidis näiteks, et sisemine ilu on vähemalt meeste puhul välisest kindlasti tähtsam.

Tema jõudis supermodellisaate tegijate ette tänu oma emale, kes saate meeskonna Saaremaale tulemisest kuulis ja teda kohe julgustas, et tüdruk kindlasti prooviks. Niisamuti saatsid talle modelliotsingute kohta infot mitmed sõbrad. “Täitsa modell,” leidis Agne Vaheri üle mõõtnud ja ära kuulanud MJ Model Management’i omanik Margit Jõger.

Ebahuvitavaid ei olnud

Saate tegijate andmeil leidsid nad Saaremaal maapiirkonnast vähemalt ühe neiu, kes eriliselt silma jäi ja teiste hulgast välja paistis. Kuressaares oli säravaid tüdrukuid aga mitu.

Triin Randloo sõnul üllatasid casting’utel käinud noorukesed saarlannad saate tegijaid väga ja seda kindlasti positiivses mõttes. “Kuna ma ise olen mandrilt, ei ole ma saare tüdrukutega varem väga kokku puutunud. Aga mis ma nägin, oli ainult positiivne – sisemist enesega rahulolu, särtsu ja entusiasmi oli nii palju. Täiesti null õelat ja ebahuvitavat tüdrukut,” kinnitas Randloo.

Kas Saaremaalt keegi ka saatesse välja jõuab, ei tahtnud Triin Randloo siiski veel öelda, sest praeguseks on läbi käidud alles esimene maakond ja terve ülejäänud Eesti ootab alles ees. “Aga kas siin oli potentsiaali? Jaa, oli küll!”

Kes saate lõpuks supermodelli tiitliga pärjatakse, saab auhinnaks saate tegijate sõnul unistustelepingu maailmakuulsa Londoni modelliagentuuriga Premier Model Management. Saade jõuab eetrisse Kanal 2 vahendusel.

Print Friendly, PDF & Email