Ekskaasale pähe kallatud kohv läks maksma 300 eurot (14)

Kuressaare lokaalis eksabikaasade vahel lahvatanud tüli kulmineerus sellega, et 34-aastane naine lõi endist elukaaslast näkku, valas talle kuuma kohvi pähe ja sai ise selle eest kriminaalmenetluse kaela.

Kuigi varem kriminaalkorras karistamata naine pääseb kohtuistungist, sest tema suhtes algatatud menetlus lõpetati, tuleb tal riigituludesse tasuda 300 eurot.

Mullu 23. detsembril läks 34-aastane naine koos elukaaslase ja tuttavaga ühte Kuressaare lokaali. Kui naine tantsimast tagasi oma lauda tuli, avastas ta, et lauas istub ka tema endine abikaasa. Ekskaasade vahel tekkis vaidlus ja tüli põhjusel, et mees ei maksa naise juures elavale lapsele elatisraha.

Ägestunud naine tõusis püsti ja lõi ekskaasat näkku. Seejärel valas vihane naine mehele laual olnud tassist kuuma kohvi pähe. Mees tõusis seepeale püsti, lahkus lauast ja kaebas endise naise peale politseile.

Naine tunnistas end kuriteos süüdi ja kahetses tehtut. Kuna tema süü ei olnud suur ja ta oli nõus riigituludesse kindla summa maksma ning kriminaalmenetluse jätkamiseks puudus avalik menetlushuvi, otsustas ringkonnaprokurör menetluse lõpetada

Print Friendly, PDF & Email