Lühidalt spordist (2)

KABE: 100-ruudulise kabe maakonna meistrivõistlusi alustas neli kabetajat. Huvitava partii mängisid Olev Krull ja Eino Palu. Võit tuli Palule.
Teises partiis võitis Jaan Truu mustadega mängides Ivar Truud, kelle mängupraktika 100-ruudulisel laual on veel väga väike. Otsustasime turniiritabeli võimalikele juurdetulijatele avatuks jätta järgmise neljapäevani, mil toimub teine voor.
Jaan Truu

MALE: Kaksteist üle 60 aasta vanust seeniormaletajat selgitasid Šveitsi süsteemis toimunud viievoorulisel võistlusel maakonna paremaid mängijaid.
Esikoha võitis 4 punktiga Juuno Jalakas. Võrdselt 3,5 punkti kogusid Rein Kirst ja Ülo Tuulik.
Et nende omavaheline mäng oli lõppenud viigiga, siis läks hõbemedal napilt parema koefitsiendiga Kirstule ning mullune meister Tuulik pidi leppima pronksiga. Järgnesid: 4. Jaak Turja 4,5 p; 5.–8. Arvo Kallas, Leino Lember, Jüri Raev ja Arvet Velliste 2,5 punktiga ning teised mängijad väiksema punktide arvuga.
SH

JALGPALL: FC Kuressaare võitleb meistrisarja koha eest FC Infonetiga. Eesti jalgpalli meistriliiga viimases kohtumises kaotas “emotsioonitult” mänginud FC Kuressaare Tallinna Levadiale 0 : 4. Üleminekumängudele eelviimase tabelikohaga siirduvate saarlaste puurilukk Priit Pikker ei teinud klubi kodulehel saladust, et mänguks Levadiaga meeskond tõsiselt ei häälestunudki. “Tulime seda mängu lihtsalt ära mängima. Meie peamine eesmärk on üleminekumängud ning meistriliiga koha kindlustamiseks peame oma kvaliteeti palju parandama,” leidis Pikker.
Kokkuvõttes jäi Kuressaare saagiks 36 voorust 26 punkti, mis tähendab üheksandat kohta ja üleminekumänge, mis toimuvad 13. ja 19. novembril Tallinnas ja Kuressaares esiliigas teise koha saavutanud FC Infonetiga.
SH

Print Friendly, PDF & Email