Bruno ukse taasavavad noored kohvikupidajad (4)

Bruno ukse taasavavad noored kohvikupidajad

HELEAN TÄHT: Avab peagi taas Bruno kohviku.
Foto: Erakogu

Kuressaare südalinnas Saarte Hääle toimetusega ühes majas asuv Bruno kohvik pani läinud nädalalõpul uksed kinni.

Kuid mitte kauaks. Juba lähemal ajal on uutel omanikel – noortel ettevõtjatel Ivo Rebasel ja Helean Tähel – plaan kohvik taas lahti teha.

Mõlema sõnul püüavad nad kohvikus vähemalt esialgu võimalikult palju säilitada seniste omanike nägemust. Kindlasti tuleb aga väiksemaid muudatusi nii sisustuse kui ka menüü osas.

“Senisest rohkem tahame rõhku panna toitlustamisele,” ütles Helean Täht Saarte Häälele. Sama kinnitas ka teine omanik.

“Köök on küll väike, aga igasugustes tingimustes on võimalik hakkama saada,” rõhutas Ivo Rebane just seda, et menüü peaks kindlasti rikkalikumaks kujunema.

Kohviku üks eelmistest omanikest Reene Sepp tunnistas suve lõpul, kui nad kohvikule uusi omanikke otsisid, et Bruno kohviku uued omanikud peaksid kindlasti leidma rohkem aega kohvikus ise kohapeal olla, klientidega suhelda ja söökegi valmistada. Helean ja Ivo on Reene Sepaga sama meelt.

“Hakkame mõlemad kohvikus esialgu iga päev kohal olema ning toidudki valmivad meie valvsa pilgu all ja käe läbi,” tähendas Helean Täht, lisades, et kõigil on peagi võimalik ise kohvikusse vaatama tulla, millega uued kohvikupidajad seal tegelevad.

Ivo Rebane on toitlustusalase ettevõtlusega varemgi tegelenud ja kokaoskused on tal samuti olemas. Helean Tähel on aga olemas juhtimisalane töökogemus.

“Kuna mul endal on rohkem kokandusteadmisi ja Heleanil majandus- ja turundusteadmisi, siis need kaks asja kokku sobivad hästi,” leidis Rebane. indlasti tahaksid uued omanikud Brunos edaspidi ka midagi uut algatada.

“Ideid on palju ja tahe midagi head teha on suur,” kinnitas Täht. Täpsemad plaanid jättis ta aga targu veel enda teada, sest usub oma sõnul, et palju asju saab selgeks alles esimeste nädalate jooksul, mida ja millises mahus teha.

Täpsem info selle kohta, millal kohvik taas ukse valla lööb, jõuab Ivo Rebase ja Helean Tähe kinnitusel huvilisteni nii ajalehe kui ka raadio vahendusel.

Print Friendly, PDF & Email